Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum coil ] eşleşme 288 Ürünler.
Konteyner Kutusu Tepsisi Alüminyum Kapak Dörtgen Seyahat Alüminyum Folyo Konteyner
| Hammadde: | 3003 3004 8011 vb. |
|---|---|
| öfke: | Ö |
| Türü: | Dikdörtgen, yuvarlak, kare, vb. |
Eloksallı Alüminyum Levha Levha 1060 1100 3003 5083 6061 1000mm
| Genişlik: | 1000mm-1500mm |
|---|---|
| sertifika: | ISO, SGS, BV |
| öfke: | Ö, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
Mutfak için Korozyon Direnci 11 Mikron Alüminyum Folyo Bobin
| anahtar kelime: | 7 mikron alüminyum folyo, folyo kağıt alüminyum folyo, mutfak için alüminyum folyo rulosu |
|---|---|
| alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Gıda Kapları için Ton Başına Kağıt Alüminyum Folyo Rulo Fiyatı 35 Mikron Alüminyum Folyo
| Anahtar kelime: | 35 mikron alüminyum folyo, alüminyum folyo rulo fiyatı, Gıda Kapları için alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
8011 1235 1100 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 0.08 - 0.15mm Chinses Fabrikası
| anahtar kelime: | Ambalaj için Alüminyum Folyo Ruloları, Alüminyum Folyo 35 Mikron, 1235 Alüminyum Folyo 215 mm |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Gıda Paketleri İçin Ekolojik Dostu 200 + Boyutlu Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
| Hammadde: | 3003 3004 8011 vb. |
|---|---|
| öfke: | Ö |
| Boyut: | 200+ Boyut Özelleştirilebilir |
Tekrar kullanılabilir Ekolojik dostu Alüminyum folyo tavası 20 - 200mic Kalınlığı 2.25lb
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 8011 H22, Gıda Sınıfı |
|---|---|
| Türü: | Alüminyum folyo kap/alüminyum folyo tava/alüminyum folyo tepsi |
| Aliminyum folyo: | %99,7 saf alüminyum |
Endüstriyel Alüminyum şeridi 1060 1100 3003 5052 6061 8011 Transformör sargısı için
| Ürün Adı: | 1060 1100 3003 5052 6061 8011 Trafo Sargısı İçin |
|---|---|
| Uzunluk: | özel |
| Dayanıklılık: | ±0,02 mm |
Altın renkli kaplı alüminyum folyo için alüminyum folyo yemek kutusu, yüksek sıcaklığa dayanıklı, yırtılma dayanıklı, giyim dayanıklı 0.022 6.5mm
| Alaşım: | 1014, 8011, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, T3-T8, vb. |
| Kalınlığı: | 0.022-6.5mm |
Nijerya'da Alüminyum Çatı Kaplama Levhası Alüminyum Çatı Rulo Rulo 0,5 Mm Kalınlık
| anahtar kelime: | alüminyum çatı kaplama levhası bobini , alüminyum çatı kaplama rulosu rulosu 0,5 mm kalınlık , nijer |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

