Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum coil ] eşleşme 288 Ürünler.
1lb alüminyum folyo kapaklı küçük teneke folyo ekmek tavaları
| Alaşım: | 3003, 3004, 8011 vb. |
|---|---|
| Boyut: | 6,1x3,75x2 inç |
| Kapasite: | 15 oz |
3003 1060 1070 Pıhtı metal alüminyum disk çemberi
| Adı: | Alüminyum Disk |
|---|---|
| Sınıf: | 3003 3004 3103 3104 3005 |
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
Alüminyum Folyo 8021 O Alaşım PTP Blister Ambalaj Alüminyum 45 50 60µm İlaç Sınıfı Özelleştirme Mevcut
| Alaşım: | 8021, 8011, 8079, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O, O-H112 |
| Kalınlığı: | 0.022-3.0mm |
3003 3004 8011 Kapaklı Tek kullanımlık alüminyum folyo kavanoz
| Hammadde: | 3003 3004 8011 vb. |
|---|---|
| Tipik Şekil: | Yuvarlak, özelleştirilebilir |
| Boyut: | 200+ Boyut Özelleştirilebilir |
Yoğurt Kapak Folyo 8011 Antibakteriyel Güvenlik ve Hijyen
| Alloy: | 8011, etc |
|---|---|
| Temper: | O, etc |
| Thickness: | 0.012-0.1mm, etc |
5A06 Eloksallı Alüminyum Alaşımlı Sac Levha H112 5083 5052 5059
| Yüzey: | Kaplanmış |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.2mm-20mm |
| Alaşım: | 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 8011,vb. |
8011 Antioksidasyon ve bakteri büyümesini inhibe etmek için nargile folyo
| Alaşım: | 8011 |
|---|---|
| Temperatör: | Ö |
| Kalınlığı: | 0.008-0.025mm |
Eloksallı Alüminyum Levha İmalatı 4mm 6mm 1060 3003 5083 6061 Alüminyum Levha
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.2mm-20mm |
| Uzunluk: | 1-12M veya özelleştirilmiş |
Ev Alüminyum folyo bardaklar Mini Yumurta Tart Kalıp Pan pişirme için 4 oz
| ALLOY: | 3003, 8011 |
|---|---|
| Boyut: | Çeşitli Boyutlar Mevcuttur |
| OEM: | Kullanılabilir |
8011 0.006mm Yüksek Kaliteli Gıda Paketleri için Çift Sıfır Alüminyum Folyo
| Alaşım: | 1235,8011,8079etc |
|---|---|
| Temperatör: | O ~ H112 |
| kalınlık: | 6 ~ 50mik |

