Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum coil ] eşleşme 288 Ürünler.
Yüksek Dyne Değeri Lityum Pil Pozitif Elektrot için 12-16um Alüminyum Folyo
| Ürün Adı: | Yüksek Dyne Değerli Pil Folyosu |
|---|---|
| Alaşım: | 1050 1060 1100 1235 |
| Temperatör: | O, H14, H18, H22, H24 |
Birinci Sınıf Kalite Alüminyum Baklava Desenli 5754 Alüminyum Levha, Endüstriyel ve Dekoratif Kullanım İçin
| Alaşım: | 1000 serisi-8000 serisi |
|---|---|
| Tip: | Plaka/bobin |
| Öfke: | O-H112 |
1000 8000 serisi gıda ambalaj alüminyum folyo 0,006 ila 0,009mm
| Alaşım: | 1235, 8011, 8079, vb. |
|---|---|
| Temper: | O, vb. |
| Kalınlık: | 0.006-0.009mm |
Anidizasyonlu Alüminyum Yaprak Bobin Alüminyum Alaşım Lekelenmiş Gümüş Renkli Alüminyum
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| ALLOY: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 6082, 8011, vb. |
| Kalınlık: | 0,1-30 mm |
T6 Anodizasyonlu Alüminyum Yaprak Çizgi Bobini Özel Boyut
| Paket: | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| şekli: | Levha, Levha, Bobin |
| Renk: | Gümüş, Şampanya, Siyah, Bronz, Altın vb. |
Parlak Alüminyum Ayna Yüzeyli Levha Rulo 10mm Giydirme İçin
| Alaşım / Sınıf: | 8011, 8006, 8079, 3003, 3004, 3005, 1235, 8021, 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 5052, 5A02 |
|---|---|
| Öfke: | O ~ H112 |
| kalınlık: | 0.1-10MM |
Anodize Alüminyum Üreticileri 2mm 3mm 5mm 10mm Alüminyum Yaprak Fiyat Alüminyum Plak
| Malzeme: | eloksallı alüminyum |
|---|---|
| öfke: | Ö, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
| Kalınlık: | 0.2mm-20mm |
Morrir Alüminyum Yansıtıcı Yaprak Rulolar Sonlu cilalanmış yapraklar
| Kalınlık: | 0.1-10MM |
|---|---|
| Genişlik: | 10-1500mm |
| Uzunluk: | 1m-12m veya özelleştirilmiş |
Fabrika doğrudan çikolata ambalajı özel gıda sınıfı altın alüminyum folyo rulo, taze ve nem geçirmez
| Alaşım: | 1000,3000, 8000 serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,006-0,2 mm |
Büyük Folyo Kızartma Tencereleri Dışarıdaki Parti Aşçı Dörtgen Alüminyum Folyo Kapı
| Ürün: | Büyük Teneke Yapraklı Kızartma Tenekeleri |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Kapasite: | Yaklaşık 6000 ml |

