Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum coil ] eşleşme 288 Ürünler.
0.75mm Alüminyum Levha Tedarikçisi 1100 6061 7005 Yaprak
| anahtar kelime: | 0.75mm Alüminyum Levha, 1/4 alüminyum levha, 6061 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Foliya Ramekins Yuvarlak Foliya Pans Mikrodalga Fırını Foliya Tepsisi için Yumuşak Duvar
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Boyut: | 84x75x54mm |
| Şekli: | yuvarlak |
20x13 " büyük folyo tava tek kullanımlık götürülebilir derin tekrar kullanılabilir alüminyum folyo konteyner tepsisi
| Adı: | Parti için Alüminyum Folyo Buharda Pişirilebilen Tava |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Kapasite: | 850ml |
Çatı Kaplama için Genişlik 100mm Temper T851 Alüminyum Levha 1050 3105
| anahtar kelime: | alüminyum alaşım 5083, alüminyum levha 1050, alüminyum levha a5052 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
1100 3003 Yapışmaz Parlatma Alüminyum Disk 25mm İndüksiyon Taban
| anahtar kelime: | parlatma alüminyum disk , 30 mm alüminyum daire , tencere için indüksiyon tabanlı alüminyum daire |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
Sigara folyoları Saf folyo 1235 0.0065mm 0.007mm Tek Yumuşak Sigara Paket Folyoları
| Anahtar Kelime: | Sigara Folyosu Saf Folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 ~ 0,2 mm |
0.3mm Eloksallı Alüminyum Levhalar
| anahtar kelime: | 8 x 4 alüminyum levha , 0.7 mm alüminyum levha , alüminyum levha 1 mm |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
2mm 3mm Kalın Eloksallı Alüminyum Levha 5052 5083 1050 3003 H14 Dış Mekan Kullanımı İçin
| anahtar kelime: | 2 mm 3 mm kalınlığında alüminyum levha, eloksallı alüminyum levha, dış kullanım için alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

