Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum coil ] eşleşme 288 Ürünler.
0.1mm Eloksallı Alüminyum Levha Levha 5mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm T351
| İsim: | Alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
Ambalaj için Yüksek Mukavemet 6061 Alüminyum Levha Alaşımlı Levha H32 Levha 350mm
| anahtar kelime: | Alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
Küçük Alüminyum Çember Yaprak 1070 1060 1100 Alüminyum Metal Wafer
| Malzeme: | 1000 serisi, 3000 serisi |
|---|---|
| Çapraz: | 80-1000mm, özel |
| Kalınlığı: | 0,13-6,5 mm |
2mm 3mm 4mm Alüminyum Yaprak Denizcilik Kaliteli Alaşım 6063 6061 Alüminyum Plak
| ALLOY: | 6061 6063 |
|---|---|
| öfke: | T6, T651, T4, T851, vb. |
| Kalınlığı: | 0.10mm-350mm |
Çemberler Diskler Elektrikli fırın Ham madde yapışkan alüminyum levha
| ALLOY: | 3003, 3105, 5052 |
|---|---|
| öfke: | O-H112 |
| Çapraz: | 80mm-1000mm |
Derin tabak Alüminyum folyo tavuklar Ev eşyaları çamaşırları
| Ürün Adı: | Tam büyüklükte buharlı masa tencereleri |
|---|---|
| Şekli: | Yuvarlak / dikdörtgen / oval / özel |
| Türleri: | Tepsi/Tabak/Kase/Tava/Kutu/Tabak |
Yeni Enerji Pilleri Yumuşak Bağlantı 1060 Alüminyum Şerit O Sıcaklık 0.1 0.2 0.3mm Kalınlık
| Sınıf: | 1000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0,1 mm, 0,2 mm, 0,3 mm |
Gıda Ambalajı İçin Gıda Sınıfı Alüminyum Kağıt Folyo Levhalar Alüminyum Folyo Rulo Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | alüminyum folyo rulo , alüminyum kağıt folyo , Gıda Ambalajı için Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
180mm 1050 1060 Yuvarlak Alüminyum Daire Disk Plaka Sac Tencere Pizza Pan için Alüminyum Çember
| anahtar kelime: | alüminyum yuvarlak disk, alüminyum daire plakası, tencere için alüminyum daireler |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
8 - 50 Mic Gümüş Alüminyum Folyo Rulo 1/3/5/8 Serisi Gıda Sınıfı
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |

