Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum coil ] eşleşme 288 Ürünler.
Tek kullanımlık öğle yemeği kutusu kırışıklık - ücretsiz kapak alüminyum folyo götürülebilir ambalaj kutusu
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,03-0,2 mm |
| Renk: | Gümüş, altın, özelleştirilmiş |
Alev Geri Dayanıklı Yağa Karşılıklı Gümüş / Altın Çıkartılmış Alüminyum Folyo Seri 1000 3000 8000
| Alaşım Serisi: | 1000, 3000, 5000, 8000 |
|---|---|
| öfke: | H22, H24, H26 |
| Kalınlığı: | 0,006-0,2 mm |
Tam Boyutlu Folyo Buhar Masa Tencere Kapaklı Sığ Orta Derin Alüminyum Folyo Konteyner
| Alaşım: | 3003, 3004, 8011 |
|---|---|
| Temperatör: | Ç, H14 |
| Teknoloji: | Damgalama |
Fabrika Fiyatı 1050 Alüminyum Levha O-H112 Alüminyum Levha Üreticisi
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Levha,1050 alüminyum levha,1050 alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
6061 Alüminyum Levha 6mm 5mm Alüminyum Levha 4mm Alüminyum Levha
| Kelime: | 6061 Alüminyum Levha , 5mm Alüminyum Levha , 4mm Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Eloksallı Alüminyum Levha 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Tencere ve Işıklar İçin Alüminyum Levha
| Kelime: | Eloksallı Alüminyum Levha , 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Alüminyum Levha , Tencere ve Işıklar İçin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Özel Eloksallı Siyah Alüminyum 4x8 Alüminyum Levha Eloksallı Alüminyum Levhalar ve Rulolar
| anahtar kelime: | eloksallı alüminyum levha , siyah eloksallı alüminyum levha , özel alüminyum levha eloksallı |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
1050 1060 1100 3003 HO Alüminyum Çember Yuvarlak Tencere Mutfak Gereçleri ve Işıklar İçin
| Ürün adı: | Alüminyum Disk Daire , alüminyum daire 1100 , alüminyum disk |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
1050 1060 1100 3003 5083 6061 Tencere ve Işıklar İçin Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 1050 1060 1100 3003 Alüminyum Levha, Tencere ve Işıklar İçin Alüminyum Levha, 5083 6061 Alüminyum Le |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
1100 1060 3003 3105 1.2mm 2mm 3mm Kalınlığında Alüminyum Levhalar Trafik İşaretleri İçin Levhalar
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14,3105 alüminyum levha,16mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

