Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum coil ] eşleşme 288 Ürünler.
Ocak için T351 Pan Renkli Kaplama Alüminyum Disk H18 Değirmen Finish
| anahtar kelime: | parlatma alüminyum disk , 30 mm alüminyum daire , tencere için indüksiyon tabanlı alüminyum daire |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
Marine Grade Alüminyum 5052-h32 5005 H34 H14 Alüminyum Levha 3 cm 15mm Kalın Alüminyum Levha
| Anahtar Kelime: | Deniz sınıfı alüminyum 5052-h32, 3 cm kalınlığında alüminyum plaka, 15 mm kalınlığında alüminyum lev |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3004 Pil Alüminyum Folyo Rulo 45 Cm 3004 Rulo Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | pil alüminyum folyo , alüminyum folyo 3004 , rulo halinde alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
3004 5052 8006 Endüstriyel Alüminyum Folyo Rulo Toptan 0.2mm
| anahtar kelime: | 3004 Alüminyum Folyo, Endüstriyel Alüminyum Folyo Rulosu, 5052 alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Yapı Malzemesi Plakası İçin Yüksek Kaliteli 1050 Alüminyum Sac
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Levha, 1050 alüminyum levha, Yapı Malzemesi İçin Alüminyum Sac |
|---|---|
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
| Kalınlık: | 0.2mm-350mm |
Ambalaj için Yüksek Mukavemet 6061 Alüminyum Alaşımlı Levha H32 Levha
| Anahtar kelime: | 6061 Alüminyum Levha, ambalaj için alüminyum levha, 6061 H32 alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| Öfke: | O - H112 |
5083 Eloksallı Alüminyum Levha Alüminyum Levha 5mm 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Levha
| anahtar kelime: | 5083 Alüminyum Levha,5083 Alüminyum Levha,5mm alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
1mm 0.5mm Kalınlık Çatı Sayfası Alüminyum Alaşımlı 1050 1100 3003 3105 Çatı İçin Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | çatı sacı alüminyum , 3105 alüminyum levha , alüminyum 3003 alaşımı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Alüminyum Levha 3003 1050 1100 h14 Alüminyum Levha 0.3mm Levha Çatı için Alüminyum Levha
| Anahtar Kelime: | Alüminyum plaka 3003,alüminyum plaka 1050,çatı için alüminyum plaka |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Metal Yapı Alüminyum Folyo Rulo 3003 H46 Alüminyum Folyo Büyük Rulo
| anahtar kelime: | 3003 Alüminyum Folyo Rulosu, H46 Alüminyum Folyo, Metal Yapı alüminyum folyo rulosu |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Genişlik: | 10mm ~ 1500mm |

