Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum coil ] eşleşme 288 Ürünler.
5052 Alüminyum Sac Metal 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm H32 Sac Fabrikası
| anahtar kelime: | H32 Alüminyum Levha,5052 alüminyum levha,0,1 mm alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 5052 |
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
5083 H116 H321 Tekne Gemi İnşa Alüminyum Alaşımlı Levha Deniz Sınıfı Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | 5083 h116 Alüminyum alaşımlı levha,Denizcilik derecesi alüminyum levha,5083 h321 Alüminyum alaşımlı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
9g 850ml Yemek pişirme için uzun uzun alüminyum folyo servis tabakası
| Malzeme: | 3003 8011 |
|---|---|
| Temperatör: | Ç, H14 |
| Boyut: | 195x145x55mm |
8006 7 - 60 Mikron Alüminyum Jumbo Roll Fast Food için Ev Alüminyum Folyo
| Alaşım: | 8006 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0.007-0.06mm |
Çatı Sayfası Alüminyum 1mm 0.5mm Kalınlık Alaşım 1050 1100 3003 3105 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 3105 alüminyum levha , çatı sacı alüminyum , alüminyum 1050 1100 3003 alaşım |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
12mm 20mm Kalın Alüminyum Levha Alüminyum Kalın Levha 6061-T6 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 6061-t6 alüminyum levha , alüminyum kalın levha , alüminyum levha 20 mm kalınlığında |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3003 3105 H14 Alüminyum Levha Sac 1.2mm 4mm 7mm 12mm Kalınlık 4x10
| anahtar kelime: | 4x10 alüminyum levha, 7 mm kalınlığında alüminyum levha, 12 mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Alüminyum Alaşımlı Levha Yüksek Korozyon 3003 3105 3005 h14 h24 h112 h16 h22 h32 Rulo Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levhalar 3003 , Ruloda Alüminyum Levha , Alüminyum Alaşımlı Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | A3003,A3004,A3105 |
5052 5754 Elmas Alüminyum Levha / Baklava Desenli Levha / Kabartmalı Delikli Alüminyum Sac
| Seviye: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Tip: | Plaka/bobin |
Yüksek Dyne Değeri Lityum Pil Pozitif Elektrot için 12-16um Alüminyum Folyo
| Ürün Adı: | Yüksek Dyne Değerli Pil Folyosu |
|---|---|
| Alaşım: | 1050 1060 1100 1235 |
| Temperatör: | O, H14, H18, H22, H24 |

