Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum coil ] eşleşme 288 Ürünler.
Alüminyum Levha Rulo Plaka 1060 1100 1050 Sanayi için Alüminyum Alaşım
| Kelime: | Alüminyum Levha Rulo , alüminyum levha 1050 , 1060 alüminyum alaşımlı fiyat |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Oluklu Alüminyum Çatı Kaplama Levhası Alüminyum Kiremit Alüminyum Çatı Kaplama Levhası
| Kelime: | Alüminyum Kiremit , alüminyum çatı kaplama levhası , Oluklu Alüminyum Çatı Kaplama Levhası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Alüminyum Çatı Kaplama Levhaları 1060 H24 Alüminyum Levha 3105 H24 Alüminyum Kiremit
| Kelime: | Alüminyum Çatı Levhaları , 3105 h24 Alüminyum Kiremit , 1060 h24 Alüminyum Levha |
|---|---|
| sertifika: | ISO, ROHS |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Alüminyum Sac Levha 5052 Alüminyum Sac 0.7mm Özel Alüminyum Sac
| Kelime: | alüminyum sac özel , alüminyum sac 0.7mm , alüminyum sac levha 5052 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Süblimasyon Alüminyum Boşluklar Sac Rulo İmalatı Alüminyum Sac
| Kelime: | süblimasyon alüminyum levha , alüminyum sac imalat , Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3mm Alüminyum Levha 10mm Alüminyum Levha 5x10 Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | 3mm Alüminyum Levha, 10mm Alüminyum Levha, 5x10 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
İnce Alüminyum Levha 8x4 Alüminyum Levha 6061 T6 Alüminyum Levha
| Kelime: | İnce Alüminyum Levha , 8x4 Alüminyum Levha , 6061 T6 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Parlak Alüminyum Ayna Levhası Yüksek Yansıtıcı Alüminyum Yansıma Levhası
| Ürün Adı: | cilalı alüminyum ayna levhası, ayna alüminyum levhası, yansıtıcı alüminyum levhası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1050 1060 1070 Alüminyum Sac 0.5mm 2mm Plaka Fiyatı
| Anahtar kelime: | Alüminyum plaka 1050,1100 alüminyum plaka,1100 alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5 \ 6 Serisi Alüminyum Folyo Ruloları Ev Endüstriyel Bant Folyo 1600mm
| İsim: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (Müşteri gereksinimlerine göre) |

