Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum coil ] eşleşme 288 Ürünler.
10x13 inç yarım boyutlu derin alıcı dikdörtgen alüminyum folyo tava
| Adı: | 3500ml Yarım Boyutlu Alüminyum Folyo Tencere |
|---|---|
| Uzunluk: | 325mm |
| Genişliği: | 262mm |
20ft uzunluklu alüminyum gıda folyo konteyneri folyo kapağı olan tek kullanımlık folyo tepsileri
| Ürün Adı: | YSA-RE185 |
|---|---|
| Çiğ madde: | Aliminyum folyo |
| Boyut: | 185x135x50mm |
Ayna 1100 3003 Alüminyum Şerit Metal Şerit fırçalandı cilalandı
| Alaşım: | 1050 1060 3003 3004 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H24, H26, vb. |
| Kalınlığı: | 0,2-2,0 mm |
3 bölme Dörtgen Alüminyum folyo tabak Düz kapağı olan tek kullanımlık gıda kabı
| Çiğ madde: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| öfke: | Ç, H14 |
| Kalınlığı: | 0,06 mm |
Stucco Alüminyum 0.3-0.8 mm Portakal kabuğu baskılı levha 1000 Serisi
| Alaşım: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.15-200 mm. |
| Genişlik: | 500-2440mm |
Özel Alüminyum Oluklu Levha Galvanizli Alüminyum Çatı Oluklu Alüminyum Çatı Panelleri
| Anahtar kelime: | Alüminyum dalgalanmış levha, galvanizli alüminyum çatı,dalgalanmış alüminyum çatı panelleri |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 Alüminyum Levha Levha Alüminyum Kalın Levha Tekne İçin Deniz Sınıfı Alüminyum Levha
| Kelime: | alüminyum kalın levha, alüminyum levha levha 5052, deniz sınıfı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Levha 5mm 10mm Kalınlık 1050 1060 1100 Alüminyum Levha Levha
| Kelime: | 5 mm kalınlığında alüminyum levha , 1060 alüminyum alaşımlı fiyat , 1100 alüminyum levha , |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum 6061 T6 Alüminyum 6063 alüminyum çatı kaplama levhası
| Kelime: | alüminyum 6061 t6 , 6063 alüminyum levha , alüminyum çatı kaplama levhası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 Alüminyum Levha 4x8 Alüminyum Levha 2mm Alüminyum Levha
| Kelime: | 5052 alüminyum levha , 2 mm alüminyum levha , 4x8 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

