Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum coil ] eşleşme 288 Ürünler.
Alüminyum Çatı Kaplama Levhası Galvanizli Alüminyum Levha Rulolarda Alüminyum Çatı Kaplama Levhası
| Kelime: | alüminyum çatı kaplama levhası, bobinlerde alüminyum çatı kaplama levhası, galvanizli alüminyum levh |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5754 5 Bar 5mm Alüminyum Levha Kareli Desenli Plaka Alüminyum Kareli Plaka
| anahtar kelime: | Alüminyum Kontrollü Plaka , Alüminyum Kontrollü Desenli Plakalar , 5754 5 Bar 5mm Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Desen Boyutu: | özelleştirilmiş |
5754 Alüminyum Levha 5 Bar 5mm 4x8 Levha Alüminyum Elmas Levha Kabartma Alüminyum Levha Rulo
| Ürün Adı: | 4x8 levha alüminyum elmas plaka |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Öfke: | O-H112 |
Pan Non Stick için 25mm 30mm Yuvarlak Disk 1050ho A3003 Alüminyum Levha Pan Alüminyum Çember
| Ürün adı: | tava yapışmaz için alüminyum daire , 3003 alüminyum daire , 1050ho alüminyum daire alüminyum |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
Pot için 3 inç Alüminyum Daire Plaka 1060 A3003 Alüminyum Yuvarlak Disk
| anahtar kelime: | tencere için alüminyum daire , yuvarlak disk alüminyum , çin alüminyum daire |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
Pan Non Stick için A3003 Alüminyum Diskli Değirmen Finish Kaplama
| anahtar kelime: | alüminyum daire ithalatçısı , yapışmaz tava için alüminyum daire , alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
Tencere ve Işıklar veya Diğer Ürünler için Alüminyum Süblimasyon Metal Plakalar
| Ürün adı: | Alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Oluklu Alüminyum Çatı Kaplama Özel Alüminyum Sac Alüminyum Çatı Kaplama Bobini
| Kelime: | oluklu alüminyum çatı kaplama , alüminyum sac özel , Alüminyum Çatı Kaplama Bobini |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Levha Levha 5mm 12mm Alüminyum Levha Levha 3003 Alüminyum Levha
| Kelime: | alüminyum levha 3003 , 12 mm alüminyum levha , alüminyum levha levha 5 mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

