Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum coil ] eşleşme 288 Ürünler.
100mm Genişlik 0.2mm Kalın 3004 3003 Alüminyum Sac Rulo
| Ürün adı: | Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Antikorozyon 3xxx Serisi 3003 Alüminyum Sac Bobin 350mm Kalınlık
| Ürün adı: | Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Gıda Ambalajı İçin Gıda Sınıfı Alüminyum Kağıt Folyo Levhalar Alüminyum Folyo Rulo Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | alüminyum folyo rulo , alüminyum kağıt folyo , Gıda Ambalajı için Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
8 - 50 Mic Gümüş Alüminyum Folyo Rulo 1/3/5/8 Serisi Gıda Sınıfı
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Alüminyum folyo Gıda Konteyneri Dikdörtgen Alüminyum Ekmek Pişirme Folyo Taşı
| Alaşım: | 8011 3003 |
|---|---|
| Örnek: | Özgür |
| Sınıf: | Gıda sınıfı |
5xxx Serisi Alüminyum 5052 H32 6061 5083 Tekne İçin Deniz Sınıfı Alüminyum Levha
| Anahtar Kelime: | alüminyum 5052 kilo başına fiyat,gemiler için alüminyum levha,denizcilik derecesi alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1050 1060 1070 1100 3003 5052 H28 H14 Çatı Kaplama için Boyalı Renkli Kaplamalı Alüminyum Levha Bobin Şeridi
| anahtar kelime: | Çatı Kaplama için Alüminyum Levha Rulo , Boyalı Renkli Kaplamalı Alüminyum Levha Rulo Şeridi , 1050 |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.13mm-6.5mm |
1060 1050 1100 Pvc Boyalı Kaplama Renkli Alüminyum Levha Renkli Oluk İçin Kaplı Bobin
| anahtar kelime: | pvc kaplı alüminyum levha, alüminyum kaplı bobin oluğu, alüminyum renkli kaplamalı bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Özel 4 X 8 Alüminyum Çekleme Tablası 1.5mm 5754 5083 3003 Çıkartma Alüminyum Elmas Tablası Yaprak Rulo
| Ürün Adı: | alüminyum basamak plakası 4x8,Alüminyum Elmas Basamak Plakası, Alüminyum Baklavalı Plaka Levhası |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
Hot Coil Roll Strip 1100 H14 Alüminyum Çizgiler Koil Alaşım İşaret Çizgiler
| ALLOY: | 1100 |
|---|---|
| öfke: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,1-6,5 mm |

