Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum coil ] eşleşme 288 Ürünler.
1 2 Boyut Folyo 4 Ekstra Derin Buhar Masa Çanakkale Alüminyum Buhar Masa Kızartma Çanakkale
| Adı: | Yarım büyüklükte ekstra derin buharlı masa tava |
|---|---|
| Üst çıkış boyutu: | 123⁄4 "x 103⁄8" |
| En büyük boyut: | 11¾" x 9½" |
Tek kullanımlık Broiler Pan Grill Yemek pişirmek için büyük BBQ kızartması Alüminyum tepsisi
| Ürün Adı: | Alüminyum Folyo Barbekü Izgara Tavası |
|---|---|
| Boyut: | 450x300x26mm |
| Ağırlık: | 56 gram |
6 inç yuvarlak mini turta tava 12 ons alüminyum folyo tavuk tavukları
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Şekli: | yuvarlak |
2 Bölümlü Alüminyum folyo konteyneri 750 ml kapsamlı servis tenceresi ile
| Adı: | 2 bölmeli paket servis gıda kapları |
|---|---|
| Malzeme: | 3003 3004 8011 |
| Türü: | Tabak |
Esnek Folyo Kanalı 8011 O Dayanıklı alüminyum folyo esnek kanalı
| Alaşım: | 8011 O |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Kalınlığı: | 0.08-0.2mm, vb. |
Özel Araba Kaymaz Desen Alüminyum Levha Alüminyum Alaşımlı Kabartmalı Plaka
| anahtar kelime: | Alüminyum Alaşımlı Kabartmalı Plaka , Araba Kaymaz desenli alüminyum Levha , Alüminyum Kontrollü Lev |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| alaşım: | 1050/1060/1100/3003/5005/5052/5083/3005/8011 |
8006 Alaşım H22 100mic Alüminyum Folyo Jumbo Roll Gıda Kaliteli Konteyner Folyo
| Marka: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| Ürün Adı: | Alüminyum Folyo Rulosu |
| Alaşım: | 8006 |
Gıda sınıfı Tek kullanımlık yiyecek konteyneri Alüminyum folyo kase öğle yemeği kutusu
| Türü: | konteyner |
|---|---|
| ALLOY: | 3003 3004 8011 vb. |
| öfke: | Ö |
Fırın ve pişirme için büyük taç oval kızartma alüminyum folyo tavası
| Açıklama: | Büyük Folyo Taçlı Oval Kavurma Makinesi |
|---|---|
| Boyutlarda En Üst: | 440x350mm |
| Alt Ölçüler: | 355x265mm |
5052 Alüminyum Folyo Rulo 0.6mm 0.8mm Alüminyum Folyo Jumbo
| Anahtar Kelime: | 5052 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo, 5052 Alüminyum Folyo, 0.6mm Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (Müşteri gereksinimlerine göre) |

