Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum coil ] eşleşme 288 Ürünler.
Tıbbi için Alüminyum Folyo Ruloları Gıda Sınıfı 1060 3003 5052 8006 8011
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Öğe: | Tedarikçi Catering Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıt, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Fol |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
3105 H18 Taşıma rayında kullanım için ince alüminyum şerit
| Sınıf: | 3000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Genişliği: | 20-1550mm |
8011 O 55mic 70mic Kalınlığı Esnek Kanal için Alüminyum Şerit Folyo
| Alaşım: | 8011 O |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Kalınlığı: | 0,0045-0,2 mm vb. |
Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo Kağıdı 1100 1235 Alüminyum Konteyner Folyo Genişliği 1500mm
| anahtar kelime: | alüminyum folyo , Alüminyum Folyo Kağıt , alüminyum folyo jumbo rulolar |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Gıda Ambalajı için 0.2mm 1100 3003 Alüminyum Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 0.006 - 0.2mm Alüminyum Folyo , Rulolarda Alüminyum Folyo , çin alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Alüminyum Folyo İthalatçıları Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda için Ev Alüminyum Kağıt Folyo
| anahtar kelime: | alüminyum kap folyo film jumbo , özel alüminyum folyo , alüminyum folyo rulo fiyatı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Tek kullanımlık Broiler Pan Grill Yemek pişirmek için büyük BBQ kızartması Alüminyum tepsisi
| Ürün Adı: | Alüminyum Folyo Barbekü Izgara Tavası |
|---|---|
| Boyut: | 450x300x26mm |
| Ağırlık: | 56 gram |
1 2 Boyut Folyo 4 Ekstra Derin Buhar Masa Çanakkale Alüminyum Buhar Masa Kızartma Çanakkale
| Adı: | Yarım büyüklükte ekstra derin buharlı masa tava |
|---|---|
| Üst çıkış boyutu: | 123⁄4 "x 103⁄8" |
| En büyük boyut: | 11¾" x 9½" |
6 inç yuvarlak mini turta tava 12 ons alüminyum folyo tavuk tavukları
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Şekli: | yuvarlak |
2 Bölümlü Alüminyum folyo konteyneri 750 ml kapsamlı servis tenceresi ile
| Adı: | 2 bölmeli paket servis gıda kapları |
|---|---|
| Malzeme: | 3003 3004 8011 |
| Türü: | Tabak |

