Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum coil ] eşleşme 288 Ürünler.
12 Mic 8011 Jumbo Roll Alüminyum Folyo Gıda Kaliteli Mutfak Folyo Kağıdı
| Alaşım: | 8011 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H12, H14, H18, H24, H22, vb. |
| Thickness: | 12mic |
Alüminyum-Plastik Kompozit Alüminyum Şerit 1100 3003 8011 Alüminyum Alaşımlı Şerit
| Ürün Adı: | Alüminyum-Plastik Kompozit Alüminyum Şerit 1100 3003 8011 Alüminyum Alaşımlı Şerit |
|---|---|
| Alaşım: | 1100 3003 8011 |
| Temperatör: | O, H12, H14, H26, H22, H32, H34, H36, vb. |
8011 Alaşımlı Gıda Sınıfı Jumbo Alüminyum Folyo Rulo Laminasyon
| anahtar kelime: | Alüminyum Folyo Jumbo Rulo, Alüminyum Folyo Haddehane, 8011 Alaşımlı Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Kalem: | Tedarikçi İkram Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıdı, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
18oz Yumuşak Havacılık Folyo Konteyneri 520ml Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu Havacılık Derecesi
| Çiğ madde: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| öfke:: | H14 |
| Kullanım:: | havacılık sınıfı |
5754 8011 O Sıcaklık Değiştiricisi Transformatör Klima için İnce Alüminyum Şerit / Teyp
| Alaşım: | 5754 8011 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,06-3,0 mm |
Çin Fabrikası 8011 5052 Alüminyum Folyo Rulo Fiyat Gıda Sınıfı Folyo Alüminyum Jumbo Rulo
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
8006 8011 8021 8079 Alüminyum Folyo Kağıt Rulo Gıda Ambalajı İçin Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo , Alüminyum Folyo Kağıt Rulosu , Gıda Ambalajı için Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Cephe Duvar İçin 7075 8011 4x8 Alüminyum Levha Toz Boyalı
| anahtar kelime: | 4x8 Alüminyum Levha Fiyatı , alüminyum levha fiyatı , 3003 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
5a02 8006 Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Korozyon Önleyici
| anahtar kelime: | 8006 8011 Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo, Alüminyum Folyo Jumbo Rulo, FoodPackage için Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Alaşım Tipi: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| İç Çekirdek Malzemeler: | Alüminyum Çekirdek, vb. |
1050 1060 8011 O Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda Sınıfı 400mm Tıbbi Alüminyum Folyo
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |

