Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum coil ] eşleşme 288 Ürünler.
T3 Temper Ahşap Tahıl PVDF Kaplı Alüminyum Şeritler İyi Kaynaklanabilirlik
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
8006 8011 Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo Rulo İlaç Ambalajı için 0.2mm
| Anahtar kelime: | 8011 alüminyum folyo, Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo, Paket için Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
8011 Gıda Ambalajı Alüminyum Folyo Rulo 1500mm Genişlik ASTM B209
| Anahtar Kelime: | 8011 Alüminyum Folyo ,Alüminyum Folyo Fiyatı,Alüminyum Folyo Gıda Ambalajı |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Tek kullanımlık gıda sınıfı alüminyum folyo tava 300 ml dikdörtgen kap
| Malzeme: | 3003 3004 8011 alüminyum folyo |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen veya Özelleştirilmiş |
| Kullanımı: | Atıştırmalıkların, garnitürlerin, sosların, tatlıların vb. ambalajlanması. |
Perde Duvar Yapımı İçin 3003 H14 Alüminyum Rulo Levha
| Ürün adı: | Alüminyum Rulo / Rulo |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Kanal Mektubu için 0.13mm-6.5mm Alüminyum Oluk Bobin Rulo
| Ürün Adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Renk Channelume Alüminyum Şerit Ayna Alüminyum Kanal Mektup Bobini
| anahtar kelime: | Channelume Alüminyum Şerit , Alüminyum Kanal Mektubu Bobini , Kanal Mektubu için Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
8011 8079 Gıda Alüminyum folyo Kağıt Bobin 11 12 20 30 35 Mikron Jumbo Roll
| Alaşım: | 8011 8079 |
|---|---|
| Temperatör: | O, F, H12, H18, H22, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,006-0,2 mm |
Gıda Sınıfı 1070 1050 Alüminyum Folyo Rulo 0.2mm Kalınlık
| anahtar kelime: | alüminyum folyo üreticileri , gıda kapları için alüminyum folyo , alüminyum folyo rulo altın |
|---|---|
| alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Gıda Sınıfı 8011 3003 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Fiyat Almunium Folyo Rulo Alüminyum Folyo Kağıdı
| anahtar kelime: | alüminyum folyo rulosu alüminyum folyo kağıdı, gıda sınıfı 8011 3003 alüminyum folyo jumbo rulo fiya |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |

