Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ h14 embossed aluminum sheet ] eşleşme 142 Ürünler.
Eloksallı Alüminyum Levha İmalatı 4mm 6mm 1060 3003 5083 6061 Alüminyum Levha
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.2mm-20mm |
| Uzunluk: | 1-12M veya özelleştirilmiş |
Aluminum Roll Coil 1060 1100 3003 H12 GB/T3880 1.2mm 2.5mm Aluminum Sheet for Cladding
| Alaşım: | 1000/3000/5000/6000/vb. |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Kalınlık: | 0.2mm - 8mm veya özelleştirilmiş |
3003 3105 H14 Alüminyum Levha Sac 1.2mm 4mm 7mm 12mm Kalınlık 4x10
| anahtar kelime: | 4x10 alüminyum levha, 7 mm kalınlığında alüminyum levha, 12 mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3003H ve 8011 H14 Alüminyum Rulo Alüminyum Levha Alüminyum Rulo
| anahtar kelime: | 3003H Alüminyum Rulo , 8011 H14 Alüminyum Rulo , 3003 h14 Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1100 1060 3003 3105 1.2mm 2mm 3mm Kalınlığında Alüminyum Levhalar Trafik İşaretleri İçin Levhalar
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14,3105 alüminyum levha,16mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Levha 3003 1050 1100 h14 Alüminyum Levha 0.3mm Levha Çatı için Alüminyum Levha
| Anahtar Kelime: | Alüminyum plaka 3003,alüminyum plaka 1050,çatı için alüminyum plaka |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Özel 4 X 8 Alüminyum Çekleme Tablası 1.5mm 5754 5083 3003 Çıkartma Alüminyum Elmas Tablası Yaprak Rulo
| Ürün Adı: | alüminyum basamak plakası 4x8,Alüminyum Elmas Basamak Plakası, Alüminyum Baklavalı Plaka Levhası |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
Tencere ve Işıklar veya Diğer Ürünler için Alüminyum Süblimasyon Metal Plakalar
| Ürün adı: | Alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Çatı için Alüminyum Alaşımlı Çatı Sayfası Alüminyum 3003 3105 3xxx Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 3105 alüminyum levha, 3xxx alüminyum 3003 levha, çatı için alüminyum levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
0.1mm 350mm Alüminyum Alaşımlı Levha Plakası 1060 3003 5052 6061 8011 2200mm
| isim: | alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |

