Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ h14 embossed aluminum sheet ] eşleşme 142 Ürünler.
İçecek Şişesi Kapakları için Yüksek Kaliteli Alüminyum Levhalar 8011/3105/5052/5657
| Alaşım: | 3000.5000,8000 Seri |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H19, H22, H24, H26 |
| Genişliği: | 20-3000mm, vb. |
6061 5052 Sıva Kabartmalı Alüminyum Elmas Levha Levha 3003 H14 Alüminyum Baklavalı Levha
| Ürün Adı: | Alüminyum Baklavalı Sac Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O - H112 |
H14 Tencere Alüminyum Disk 1070 Alüminyum Yansıtıcı Levha ASTM B209
| anahtar kelime: | tencere için alüminyum disk , daire plakası alüminyum , 1060 alüminyum daire disk |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
Mutfak malzemeleri üretimi için yüksek kaliteli alüminyum levhalar Dayanıklı, çevre dostu ve özelleştirilebilir
| Alaşım: | 1000,3000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H18, H22, H24, H26 |
| Genişliği: | 20-3000mm, vb. |
1100 1060 5052 3003 H14 Alüminyum Yaprak Kalınlığı Alüminyum 3003 Yaprak Plakası
| Sınıf: | 1000 3000 5000 6000 |
|---|---|
| Türü: | çarşaf |
| Temperatör: | O-H112 |
5052 Anodize Alüminyum Yaprak 2mm 3mm 4mm Siyah Mavi Kırmızı Gül Altın Plakası
| Sınıf: | 5052 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0,5-200 mm |
T6 Anodizasyonlu Alüminyum Yaprak Çizgi Bobini Özel Boyut
| Paket: | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| şekli: | Levha, Levha, Bobin |
| Renk: | Gümüş, Şampanya, Siyah, Bronz, Altın vb. |
Anidizasyonlu Alüminyum Yaprak Bobin Alüminyum Alaşım Lekelenmiş Gümüş Renkli Alüminyum
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| ALLOY: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 6082, 8011, vb. |
| Kalınlık: | 0,1-30 mm |
Bal çekirdeği paneli için alüminyum tabaka alt plaka 0.1 ila 2 mm yüksek dayanıklı özelleştirilebilir
| Alaşım: | 1100, 3004, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | H19, vb. |
| Kalınlığı: | 0,1-2 mm |
H14 Temperli Alüminyum Şeritler Rulo Bobin 100-6000mm Uzunluk 10-1600mm Genişlik
| Yüzey: | Mill Finish, Eloksal, Fırçalanmış, Kabartmalı, vb. |
|---|---|
| İD: | 508 mm veya 610 mm |
| standartlar: | ASTM-B209, EN573-1, GB/ T3880.1-2006 |

