Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ h14 embossed aluminum sheet ] eşleşme 142 Ürünler.
Alüminyum elmas levhası 1060 1100 3003 5052 5754 Alüminyum kontrol levhası
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
1100 Alüminyum Bobin Endüstriyel Sınıf Saf 1mm 2mm 3mm 5mm Mill Finish
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Kalınlığı: | 0,2-8,0 mm |
Bina için Tavan 5083 6061 Alüminyum Alaşımlı Levha 4x8 Tasarım
| anahtar kelime: | 3003 alüminyum levha , alüminyum alaşımlı 5083 , alüminyum levha fiyatı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
1070 6061 6063 Sıcaklık Alıcıları ve Değiştiricileri İçin Alaşım Alüminyum Çizgi Bobini
| ALLOY: | 6060 6061 6063 |
|---|---|
| öfke: | Ç,H12,H14,H16,H18,H22,H24,H26,H28,H36 |
| Kalınlığı: | 0,1-6,0 mm, özelleştirilmiş |
Hot Coil Roll Strip 1100 H14 Alüminyum Çizgiler Koil Alaşım İşaret Çizgiler
| ALLOY: | 1100 |
|---|---|
| öfke: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,1-6,5 mm |
5754 5083 5052 Alüminyum Çerezli Yaprak 3003 3105 Alüminyum Çizelge Plakası
| Malzeme: | Alüminyum Damalı Sayfa |
|---|---|
| Alaşım: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
| kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
Alüminyum Baklavalı Sac 1050 1100 3003 5052 Alüminyum Kabartmalı Sac Buzdolabı Kullanımı İçin
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
5052 H32 1060 H24 Al Çıkıntılı Alüminyum 3003 H14 Alüminyum Çerezli Plak
| Sınıf: | 1100 3003 5052 5754 |
|---|---|
| Türü: | Plaka |
| Temperatör: | O-H112 |
3105 H18 Taşıma rayında kullanım için ince alüminyum şerit
| Sınıf: | 3000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Genişliği: | 20-1550mm |
Alüminyum Rulo 3003 H14 ve 8011 Alüminyum Rulo 6061 7075 Alüminyum Rulo
| Kelime: | 8011 alüminyum bobin, alüminyum bobin 3003 h14, 1100 3003 alüminyum bobin 6061 7075 alüminyum bobinl |
|---|---|
| Ödeme şartları: | L / C, D / A, D / P, T / T, Batı Birliği, Money Gram, vb. |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

