Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ h14 embossed aluminum sheet ] eşleşme 142 Ürünler.
Dc Cc 3003 H14 1060 Sıva Kabartmalı Alüminyum Bobin Alüminyum Kontrol Plakası Sayfası
| Ürün adı: | Kabartmalı Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3105 3003 H14 Alüminyum Levha Levha 1.2mm 4mm 7mm 16mm Kalınlığında Alüminyum Levha Trafik İşaretleri İçin
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14 , 3105 alüminyum levha , trafik işaretleri için alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Yapı Malzemesi Plakası İçin Yüksek Kaliteli 1050 Alüminyum Sac
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Levha, 1050 alüminyum levha, Yapı Malzemesi İçin Alüminyum Sac |
|---|---|
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
| Kalınlık: | 0.2mm-350mm |
4x10 Alüminyum Sac 2mm 4mm Kalınlık 3003 5052 H112 5083 A6061 T6 Alüminyum Alaşımlı Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14,3105 alüminyum levha,16mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Fabrika Fiyatı 1050 Alüminyum Levha O-H112 Alüminyum Levha Üreticisi
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Levha,1050 alüminyum levha,1050 alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
5083 Eloksallı Alüminyum Levha Alüminyum Levha 5mm 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Levha
| anahtar kelime: | 5083 Alüminyum Levha,5083 Alüminyum Levha,5mm alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
0.1mm Eloksallı Alüminyum Levha Levha 5mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm T351
| İsim: | Alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
5754 5 Bar 5mm Alüminyum Levha Kareli Desenli Plaka Alüminyum Kareli Plaka
| anahtar kelime: | Alüminyum Kontrollü Plaka , Alüminyum Kontrollü Desenli Plakalar , 5754 5 Bar 5mm Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Desen Boyutu: | özelleştirilmiş |
1xxx 3xxx 5xxx 6xxx 8xxx Serisi Elmas Kabartmalı Alüminyum Baklavalı Sac 1.5mm Alüminyum Basamak Plakası
| anahtar kelime: | Elmas Kabartmalı Alüminyum , Alüminyum Baklavalı Plaka , Alüminyum Sırt Plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum |
Alüminyum Rulo 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 Alüminyum Sac Rulo
| anahtar kelime: | 1050 1060 1100 Alüminyum Rulo , 3003 3105 Alüminyum Rulo , 5052 6061 Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

