Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ h14 embossed aluminum sheet ] eşleşme 142 Ürünler.
3mm 4mm 1100 3003 5083 6061 Ayna cilalı yansıtıcı embossed alüminyum döşeme plağı çerezli
| Adı: | cilalı ayna |
|---|---|
| Alaşım: | 1100/1050/1060/3003/3004/3005/5005/6061, vb. |
| Temperatör: | O H12 H14 H16 H18 H19 H24 H32 T6, vb. |
3003 H14 Mill Finish Çatı ve Oluk İçin Boyalı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Boyalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
ASTM 6063 T6 Alüminyum Yaprak Gemiler için Deniz Kaliteli Alüminyum Plakası
| Seriler: | 6000 serisi |
|---|---|
| Temperatör: | T4, T6, T651, vb. |
| Kalınlığı: | 0,15-6,0 mm |
0.7mm 0.5mm 1050 H14 H24 Alüminyum Isıtma için Alüminyum Kabuk
| Alaşım: | 1050 1060 1100 3003 5052 5083 6061 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0,5-200 mm |
0.5-6mm Kalınlık Alüminyum Levha 1050 1060 3003 5052 5754 5083 A6061 T6 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 6061 alüminyum sac , alüminyum levha 5052 5083 6061 , 2 mm kalınlık 6061 t6 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1000 3000 serisi yüksek kaliteli alüminyum levha, ev aletleri için uygundur, özelleştirilebilir
| Alaşım: | 1000,3000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Genişliği: | 20-3000mm, vb. |
1050 Alüminyum Elmas Plaka Desenli Alüminyum Damalı Sac Kabartma Desen
| Anahtar kelime: | 1050 Kabartmalı Alüminyum Levha, 1050 Alüminyum Elmas Levha, 1100 Alüminyum Kontrollü Levha |
|---|---|
| Alaşım: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
2mm 3mm Kalın Eloksallı Alüminyum Levha 5052 5083 1050 3003 H14 Dış Mekan Kullanımı İçin
| anahtar kelime: | 2 mm 3 mm kalınlığında alüminyum levha, eloksallı alüminyum levha, dış kullanım için alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3105 Alüminyum Bobin Fabrikası Toptan H14 H24 Bobin Fiyatı
| anahtar kelime: | 3105 Alüminyum Rulo Fiyatı ,6061 Alüminyum Rulo Toptan Satış |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Çin'den Soğuk Haddelenmiş Alüminyum Çatı Rulo Sac 2600mm
| anahtar kelime: | Soğuk Haddelenmiş Alüminyum Rulolar, Çatı kaplama için Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | A1050, A1060, A1070, A1100 |

