Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ h14 embossed aluminum sheet ] eşleşme 142 Ürünler.
Eloksallı Alüminyum Levha Standart İhracat Paketi
| Yüzey: | Parlak, Mat, Saç Çizgisi, Fırça, Kumlama, Damalı, Kabartmalı |
|---|---|
| Şekil: | Levha, Levha, Bobin |
| sertifika: | ISO, SGS, BV |
Alüminyum Rulo İmalatı Alüminyum Sac Rulo 1100 1050 1060 Can için Alaşımlı Alüminyum Rulo
| anahtar kelime: | Can için Alüminyum Rulo, Alüminyum Levha Rulo, alüminyum alaşımlı rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Elmas Alüminyum Levha / Alüminyum Damalı Desenli Levha / Kabartmalı Delikli Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | Elmas Alüminyum Levha , Alüminyum Damalı Desenli Levha , Kabartmalı Delikli Alüminyum Levha |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
Alüminyum Levha Stok 1050 1060 1100 3003 5005 5052 5083 5754 6061 6082 t6 Değirmen Finish Alüminyum Levha Ajman
| anahtar kelime: | alüminyum levha stoğu 5052, alüminyum levha 6082 t6, alüminyum levhalar ajman |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1050 1060 1100 3003 5005 5052 5754 5083 6061 6063 7075 Alüminyum Levha Levha Bobin Şerit Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 3003 Alüminyum Levha Levha , 5005 Alüminyum Levha , alüminyum levha rulosu |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Levha Tedarikçisi 1050 1060 1100 2mm Alüminyum Levha 1500x3050mm Alüminyum Levha Levha Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 1050 alüminyum levha , 1100 alüminyum levha , Alüminyum Levha 1500x3050mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
5052 Alüminyum Sac Metal 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm H32 Sac Fabrikası
| anahtar kelime: | H32 Alüminyum Levha,5052 alüminyum levha,0,1 mm alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 5052 |
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
350mm Alüminyum Sac Levha Metal 1050 1070 3105 5052 O H12 H15 H16 H18 H24
| anahtar kelime: | H12 Alüminyum Levha,H24 alüminyum levha,1070 alüminyum levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
Ambalaj için Yüksek Mukavemet 6061 Alüminyum Levha Alaşımlı Levha H32 Levha 350mm
| anahtar kelime: | Alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
1000 3000 5000 Serisi Stucco 0.3-0.8 mm Portakal Kabuk Alüminyum Çıkıntılı Yaprak Tablası
| Alaşım: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |

