Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ h14 embossed aluminum sheet ] eşleşme 142 Ürünler.
3003 Damalı Alüminyum Alaşımlı Levha Kaymaz 5 Bar Desenli Alüminyum Checker Levha Römork İçin
| anahtar kelime: | 3003 Damalı Alüminyum Alaşımlı Levha,Alüminyum Baklavalı Sac,5 Çubuk Desenli Alüminyum Levha |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
3003 H14 H22 Kabartma Renkli Kaplamalı Alüminyum Bobin Dekoratif Oluk
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Pot için 3 inç Alüminyum Daire Plaka 1060 A3003 Alüminyum Yuvarlak Disk
| anahtar kelime: | tencere için alüminyum daire , yuvarlak disk alüminyum , çin alüminyum daire |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
Pan Non Stick için A3003 Alüminyum Diskli Değirmen Finish Kaplama
| anahtar kelime: | alüminyum daire ithalatçısı , yapışmaz tava için alüminyum daire , alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
Perde Duvar Alüminyum Levha 3003 3105 3005 3004 Alüminyum Alaşımlı Levha Bina İçin Alüminyum Levha Bobin
| anahtar kelime: | Perde Duvar Alüminyum Levha , 3003 Alüminyum Levha , 3105 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | A3003,A3004,A3105 |
3003 Alüminyum Elmas Plaka 100mm 5 Bar Deseni Relye/Döşeme için Alüminyum Plaka
| Anahtar kelime: | 3003 Damalı Alüminyum Alaşımlı Levha,Alüminyum Baklavalı Sac,5 Çubuk Desenli Alüminyum Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Öfke: | O-H112 |
Yuvarlak Alüminyum Plaka 3003 DC Alüminyum Çember Aşçılık malzemeleri yapımı için
| Alaşım: | 3003 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Çapraz: | 80-1000mm |
0.5mm ila 6.0mm 8011 H12 H14 Alüminyum Çember Boşlukları
| Ürün adı: | Alüminyum Disk |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Kanal Harfi 1060 H14 1050 1100 3003 3005 için 0.4mm 0.5mm İnce Alüminyum Şerit Bobin
| anahtar kelime: | Alüminyum Şerit Bobin , Kanal Mektubu için Alüminyum Şerit , 1060 h14 Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Yüzey: | Değirmen Finish, Lekesiz, Kaba Kenarsız |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Ocak için T351 Pan Renkli Kaplama Alüminyum Disk H18 Değirmen Finish
| anahtar kelime: | parlatma alüminyum disk , 30 mm alüminyum daire , tencere için indüksiyon tabanlı alüminyum daire |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |

