Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum 5083 sheet ] eşleşme 365 Ürünler.
1 3 5 6 Serisi Alüminyum Alaşımlı Metal Bobin Eloksallı Genişlik 50 - 1500mm
| paket: | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kalınlık: | 0,1-6,0 mm |
Alüminyum şerit bobini 8011 8079 Alaşım sınıfı
| ALLOY: | 1050 1060 1070 1100 3003 3105 5052 5754 5083 |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket, PVC Kaplı ve Ahşap Kasa |
Alüminyum Şerit Bobine Özel Boyut 10mm Genişlik Alüminyum Rulo
| Paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket, PVC Kaplı ve Ahşap Kasa |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| MOQ: | 3 Ton |
Alüminyum bobin 3 5 6 Serisi Alüminyum alaşım metal özelleştirilmiş
| Yüzey Tedavisi: | Kaplamalı, Kabartmalı, Eloksallı, Mill Finish, vb. |
|---|---|
| Genişliği: | 10-2000mm |
| Paket: | Standart İhracat Paketi |
Alüminyum Şerit Bobin Alaşım Sınıfı Yaprak Rulo 1.5mm 2.5mm İçinde 76mm Çapraz
| Genişliği: | gereksinimlerinize göre |
|---|---|
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Ulaşım, Vb. |
| Kalınlığı: | 0,1-6,0 mm |
1060 0.3mm 0.6mm 1.2mm Kalınlık Alüminyum Rulo Rulo Stoğu
| anahtar kelime: | Soğuk Haddelenmiş Alüminyum Rulolar, Çatı kaplama için Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
1060 3003 3004 0,4/0,5 mm Renkli Alüminyum Yaprak Rulo Kaplı Al Bobine
| Alaşım: | 1100 1050 1060 2024 5052 6061 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0,2-300mm veya gerektiği gibi özelleştirilmiş |
İzolasyon 1060 3003 3004 Alüminyum Bobin Derisi 0.45mm 0.5mm Boru Paketleme için
| Alaşım: | 1050/1060/1100/3003/3004 |
|---|---|
| Temperatör: | O - H112 |
| Kalınlığı: | 0.1-300mm |
İnce Eloksallı Alüminyum Şerit 1050 H24 1060 H14 1050 1100 3003 3005 5052 6061 Kanal Mektubu için Alüminyum Şerit
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Eloksal Kaplama Alüminyum Levha
| Ürün adı: | Aluminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum |

