Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum 5083 sheet ] eşleşme 365 Ürünler.
Mimari Cephe Duvarı için T3 Temper 1070 1100 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 1100 Saf Alüminyum Levha , Mimari için De Aluminio Para Camiones , Endüstri 1050 1060 1070 Alüminyum |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
Hot Coil Roll Strip 1100 H14 Alüminyum Çizgiler Koil Alaşım İşaret Çizgiler
| ALLOY: | 1100 |
|---|---|
| öfke: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,1-6,5 mm |
Büyük Kapasite Alufoil Oblong / Yuvarlak 12 LB Kablo ile Konteyner
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Marka: | YONGSHENG |
| Renk: | Gümüş, altın, siyah, özelleştirilmiş |
1 3 Foliya Buhar Masa Pan Foliya Kapakları - 100 Kutusu 64 Oz
| Adı: | 1 3 folyo buharlı masa tava |
|---|---|
| Üst çıkış boyutu: | 12-5/8" x 6-1/2" |
| En büyük boyut: | 11 1/2 inç x 5 1/2 inç |
Kalın 0,8 mm Saf Boş Alüminyum Levha 3003 H14 ASTM B209
| anahtar kelime: | boş alüminyum levhalar , alüminyum levha 0.8mm , saf alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

