Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum 5083 sheet ] eşleşme 365 Ürünler.
H14 Tencere Alüminyum Disk 1070 Alüminyum Yansıtıcı Levha ASTM B209
| anahtar kelime: | tencere için alüminyum disk , daire plakası alüminyum , 1060 alüminyum daire disk |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
Alüminyum Alaşımlı Levha Yüksek Korozyon 3003 3105 3005 h14 h24 h112 h16 h22 h32 Rulo Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levhalar 3003 , Ruloda Alüminyum Levha , Alüminyum Alaşımlı Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | A3003,A3004,A3105 |
3005 3105 Alüminyum Trim Bobin Üretici Alaşımlı Kaplı Bobin Fiyatı
| anahtar kelime: | Can için Alüminyum Rulo, Alüminyum Levha Rulo, alüminyum alaşımlı rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Fabrika Yüksek Kalite 5000 Serisi Alüminyum Elmas Çerezli Plakası Çizilmiş Alüminyum Elmas Yaprak
| Alaşım: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Öfke: | O - H112 |
| kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
Alüminyum 1060 H18 Temperatör Bina Alüminyum Yaprak 0.7mm Soğuk Dökme
| Alaşım: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0.10mm-350mm |
5052 5754 Elmas Alüminyum Levha / Baklava Desenli Levha / Kabartmalı Delikli Alüminyum Sac
| Seviye: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Tip: | Plaka/bobin |
Birinci Sınıf Kalite Alüminyum Baklava Desenli 5754 Alüminyum Levha, Endüstriyel ve Dekoratif Kullanım İçin
| Alaşım: | 1000 serisi-8000 serisi |
|---|---|
| Tip: | Plaka/bobin |
| Öfke: | O-H112 |
1000 3000 5000 6000 8000series 4×8 inç alüminyum levhası Taşıma ve montajı kolay
| Alaşım: | 1000 3000 5000 6000 8000series |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, T3-T8 |
| Kalınlığı: | 0.18-8 mm |
Stuko Kabartmalı Alüminyum Levha Rulo 1000-6000 Serisi 1.0-1.5mm
| Seviye: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Tip: | Plaka/bobin |
Kanal Mektubu için 1050 2mm 1100 3003 Renkli Kaplı Alüminyum Bobin
| anahtar kelime: | 1050 2 mm alüminyum bobin, kanal harfi için alüminyum bobin, renk kaplı alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

