Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum 5083 sheet ] eşleşme 365 Ürünler.
5052 6061 SGS Alüminyum Sac Levha T6 6063 7075 2mm 3mm 4mm
| Kalınlık: | 0.1mm-20mm |
|---|---|
| Genişlik: | 10mm-2200mm |
| Uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
5 Bar Alüminyum Ekoseli Plaka Desenli Alüminyum Levha AA1100 Asansör Zemini için Alüminyum Baklavalı Levha
| Anahtar kelime: | Desenli Alüminyum Levha, Asansör için Alüminyum Damalı Plaka, 5 Bar Alüminyum Checker Plater Zemin, |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O - H112 |
Alüminyum Şerit Kesme 0.2 0.3 0.4 0.5 0.6 3.0mm Damgalama 1060 Alüminyum Bobin
| Alüminyum alaşımı: | 1060 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,2-8,0 mm |
1060 H18 3003 H24 Perde Duvarı Rengi Alüminyum Bobin PE veya PVDF Kaplama
| Alaşım: | 1060 3003 |
|---|---|
| Temperatör: | H18, H24, vb. |
| Kalınlığı: | 0,4-1,5 mm |
3003 Büyük Duvar için kaplı alüminyum bobin ACP 0.5x1200mm 0.6x1200mm
| Alaşım: | 3003 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0,2 mm - 3,0 mm |
Eloksallı Alüminyum Levha İmalatı 4mm 6mm 1060 3003 5083 6061 Alüminyum Levha
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.2mm-20mm |
| Uzunluk: | 1-12M veya özelleştirilmiş |
3003H Rulo Alüminyum Stok 8011 Alüminyum Sac Rulo
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Otomotiv için 1060 1100 H24 Alüminyum Rulo Rulo 1xxx 3xxx 5xxx 6xxx Serisi
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Anodize Alüminyum Üreticileri 2mm 3mm 5mm 10mm Alüminyum Yaprak Fiyat Alüminyum Plak
| Malzeme: | eloksallı alüminyum |
|---|---|
| öfke: | Ö, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
| Kalınlık: | 0.2mm-20mm |
T6 Anodizasyonlu Alüminyum Yaprak Çizgi Bobini Özel Boyut
| Paket: | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| şekli: | Levha, Levha, Bobin |
| Renk: | Gümüş, Şampanya, Siyah, Bronz, Altın vb. |

