Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum 5083 sheet ] eşleşme 365 Ürünler.
Konteyner 380ml Alüminyum folyo Yemek Kutusu Kapağı Dörtgen / Yuvarlak
| ALLOY: | 3003/8011 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kapasite: | 380 ml/11,8 ons |
Özel Alüminyum Levha EN AW 5754 5083 H111 4x8 Deniz Sınıfı Alüminyum Levha Levha
| anahtar kelime: | Alüminyum Levha , 5754 Alüminyum Levha , Deniz Sınıfı Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alüminyum alaşımı: | A5052,A5005,A5083,A5754 |
3105 6061 alüminyum bobin 8011 alüminyum bobin 1070 Alüminyum Bobin
| Kelime: | 8011 alüminyum bobin, Alüminyum Bobin 6061, 3105 alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
% 90 Yüksek Yansıtıcılıklı Yansıtıcı Alüminyum Yumuşatılmış Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Yansıtıcılığı
| Model numarası: | 1050 1060 1070 1100 3003 5052 5083 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Genişliği: | 40mm-1270mm |
Renk Channelume Alüminyum Şerit Ayna Alüminyum Kanal Mektup Bobini
| anahtar kelime: | Channelume Alüminyum Şerit , Alüminyum Kanal Mektubu Bobini , Kanal Mektubu için Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1060 3003 3005 3105 Lehçe Yuvarlak Disk Alüminyum Çember Pişirme Gereçleri İçin Alüminyum Disk
| anahtar kelime: | 3003 3005 3105 Alüminyum Daire,1050 1060 1100 Alüminyum Disk, Pişirme Kapları İçin Alüminyum Daire |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.3MM-6.0MM |
Yüksek Kaliteli 1050/1060/1100 Alüminyum Taş Yüksek Sıcaklık Koruması 6063 Alüminyum Taş
| Ürün Adı: | Aliminyum tabak |
|---|---|
| Alaşım: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 vb. |
| Örnek: | Özgür |
Dekoratif 1xxx Serisi LED Işık Kaplı Alüminyum Şerit 0.2mm Kalınlığı Alüminyum Bobin
| Alüminyum alaşımı: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,2-8,0 mm |
800mm Dia 5052 5083 5754 6061 Alüminyum Daire Plakası 0.2mm Kalınlık
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1050 3003 8011 2.0mm 4.0mm Alüminyum Rulo Rulo Alüminyum Çatı Kaplama Rulosu
| anahtar kelime: | alüminyum bobin 8011, alüminyum bobin 3003, alüminyum bobin rulosu |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

