Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum 5083 sheet ] eşleşme 365 Ürünler.
Özelleştirilebilir Renkli Eloksallı Alüminyum Altın Alüminyum Levha Boyalı Renkli Kaplama Alüminyum Bobin
| anahtar kelime: | renkli kaplama alüminyum bobin, kaplamalı alüminyum bobin, renkli alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
1060 3003 1.5/2.0/3.0mm*1200mm Isıtma Alüminyum bobini
| Alüminyum alaşımı: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,2-8,0 mm |
Alüminyum plaka 6061 Alüminyum levha Tekne yapımı alüminyum levha
| Sınıf: | 6061 |
|---|---|
| Temperatör: | Ç, T4, T6, T651,F |
| Kalınlığı: | 0,3-500 mm |
3003 H18 Alüminyum bobin 0,5 mm x 1220 mm Bal çekirdeği yaprak kullanımı için
| Alaşım/Sınıf: | 3000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
| Kalınlığı: | 0.1-300mm |
İçecek Şişesi Kapakları için Yüksek Kaliteli Alüminyum Levhalar 8011/3105/5052/5657
| Alaşım: | 3000.5000,8000 Seri |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H19, H22, H24, H26 |
| Genişliği: | 20-3000mm, vb. |
Fabrika Tedarikçileri OEM ODM 1050 1100 3003 3105 Alüminyum Daire Disk Alüminyum Alaşımlı Daire Levha Plaka Fiyatı
| Ürün Adı: | Alüminyum Çember Disk |
|---|---|
| Alaşım: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Öfke: | Ç, H14, H16, H18 |
Çin'den Soğuk Haddelenmiş Alüminyum Çatı Ruloları H24
| anahtar kelime: | Soğuk Haddelenmiş Alüminyum Rulolar, Çatı kaplama için Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
3003 6061 Alüminyum Baklavalı Plaka Alüminyum Elmas Desenli Yüzeyli Plaka 5 Bar Kabartmalı Kaymaz Desenli Elmas Levha
| Seviye: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
Alüminyum folyo Gıda Konteyneri Dikdörtgen Alüminyum Ekmek Pişirme Folyo Taşı
| Alaşım: | 8011 3003 |
|---|---|
| Örnek: | Özgür |
| Sınıf: | Gıda sınıfı |
Ayna 1100 3003 Alüminyum Şerit Metal Şerit fırçalandı cilalandı
| Alaşım: | 1050 1060 3003 3004 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H24, H26, vb. |
| Kalınlığı: | 0,2-2,0 mm |

