Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum 5083 sheet ] eşleşme 365 Ürünler.
2270ml Oval Alüminyum Folyo Akşam Yemeği Tabağı Balık Tencereleri Folyo Grilling BBQ Konteyneri
| Menşe yeri: | Henan, Çin |
|---|---|
| İşlem Türü: | Damgalama |
| Özel sipariş: | Kabul et. |
Yuvarlak Alaşım Disk 1050 1060 1100 3003 5052 Alüminyum Yaprak Çember
| Uygulama: | Tencere, Tava, Fritöz vb. |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| şekli: | daire |
Kanal Mektubu için 0.13mm-6.5mm Alüminyum Oluk Bobin Rulo
| Ürün Adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Yüksek Yansıtıcı Şeffaf Cilalı Reflektör Speküler Alüminyum Levha Ayna Kaplaması
| Ürün adı: | Yüksek yansıtıcı ayna kaplamalı alüminyum levha, şeffaf cilalı reflektör aynalı alüminyum levha, alü |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Eyaleti, Çin |
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynak, Delme, Kesme |
0.3mm Eloksallı Alüminyum Levhalar
| anahtar kelime: | 8 x 4 alüminyum levha , 0.7 mm alüminyum levha , alüminyum levha 1 mm |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Tavan için Alaşım T351 Temper Alüminyum Levha 12mm 15mm
| anahtar kelime: | alüminyum levha fiyatı , 16 mm kalınlığında alüminyum levha , 25 mm alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1100 3003 1050 3005 3105 Tencere Tavası için Lehçe Yuvarlak Alüminyum Daire Disk
| Ürün adı: | alüminyum daire diski, alüminyum daire 1100, alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
PE PVC Kaplı 3105 İnce Alüminyum Şerit Rulo 0.5mm 2mm 3mm Kalın ppr Boru için
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit |
|---|---|
| Marka: | Yongsheng |
| Alaşım / Sınıf: | 1000series-8000series |
1100 3003 1050 1060 3005 3105 Pişirme Aletleri için Lehçe Yuvarlak Disk Alüminyum Daire Disk
| anahtar kelime: | 3003 3005 3105 Alüminyum Çember , 1050 1060 1100 Alüminyum Disk , Pişirme Kapları için Alüminyum Çem |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
1LB Alüminyum folyo uzunluklu öğle yemeği kutusu - çok yönlü gıda kapı için tavuk
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| ALLOY: | 3003, 3004, 8011 |
| Topla.: | 148x122 mm (5,83x4,80") |

