Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum coil ] eşleşme 288 Ürünler.
Çin Alüminyum Rulo Rulo 3003 5052 6061 6063 Alüminyum Rulo Rulo
| Kelime: | 3003 alüminyum bobin, 5052 h32 alüminyum bobin, alüminyum bobin fiyatları |
|---|---|
| Ödeme şartları: | L / C, D / A, D / P, T / T, Batı Birliği, Money Gram, vb. |
| sertifika: | ISO, ROHS |
5052 h32 Alüminyum Alaşımlı Rulo 3003 Alüminyum Rulo 1060 1100 Alüminyum Oluk Rulosu
| Kelime: | 5052 h32 Alüminyum Alaşımlı Rulolar , alüminyum rulo , oluk için alüminyum bobin |
|---|---|
| Ödeme şartları: | L / C, D / A, D / P, T / T, Batı Birliği, Money Gram, vb. |
| sertifika: | ISO, ROHS |
Aluminum Roll Coil 1060 1100 3003 H12 GB/T3880 1.2mm 2.5mm Aluminum Sheet for Cladding
| Alaşım: | 1000/3000/5000/6000/vb. |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Kalınlık: | 0.2mm - 8mm veya özelleştirilmiş |
1060 1235 1145 3004 5052 8006 8011 Alüminyum Folyo Rulo Alüminyum Folyo Kağıt
| anahtar kelime: | 8011 alüminyum folyo, alüminyum folyo rulosu alüminyum folyo kağıdı, alüminyum folyo 3004 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
1050 3003 8011 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda Sınıfı 1500mm Tıbbi Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Folyo,8011 Alüminyum Folyo Rulo,3003 alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
1050 3003 8011 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda Sınıfı 500mm Medikal
| Anahtar Kelime: | 1050 Alüminyum Folyo,8011 Alüminyum Folyo Rulo,3003 alüminyum folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Kalınlık 0,1 mm ila 6,0 mm H12 H18 H24 H26 H28 Alüminyum Levha Bobin 1100 1060 1050 3003 5052 6063
| Anahtar kelime: | 0.1mm ila 6.0mm alüminyum sarmal, H12 H18 H24 H26 H28 Alüminyum levha/sarmal,1xxx ¢6xxx alüminyum sa |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
Alüminyum Alaşımlı Şerit Renkli Kaplı Kanal Mektubu Mektup için Alüminyum Şerit Bobin
| anahtar kelime: | alüminyum alaşımlı şerit , renkli kaplı alüminyum şerit , renkli kaplı kanal harfi alüminyum bobin a |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Levha İmalatı 6061 Alüminyum Levha Kg Fiyatı 6082 t6 6061 t651 Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | Alüminyum 6061 t6 kalınlığı 4 mm, alüminyum bobin tabaka, alüminyum 6061 t4 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Tepsi için Toptan 8 - 50 Mic Alüminyum Folyo 8011 Alüminyum Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo Rulo, Alüminyum Tepsi İçin Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |

