Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum coil ] eşleşme 288 Ürünler.
1060 3003 3005 3105 Lehçe Yuvarlak Disk Alüminyum Çember Pişirme Gereçleri İçin Alüminyum Disk
| anahtar kelime: | 3003 3005 3105 Alüminyum Daire,1050 1060 1100 Alüminyum Disk, Pişirme Kapları İçin Alüminyum Daire |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.3MM-6.0MM |
200 ml 260 ml Tek kullanımlık folyo yumurta turtası kek fincanları alüminyum folyo tart tavası
| Çiğ madde: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| Temperatör: | Ç, H14 |
| Kalınlığı: | 0.06mm, 0.08mm, özel |
2270ml Oval Alüminyum Folyo Akşam Yemeği Tabağı Balık Tencereleri Folyo Grilling BBQ Konteyneri
| Menşe yeri: | Henan, Çin |
|---|---|
| İşlem Türü: | Damgalama |
| Özel sipariş: | Kabul et. |
Alüminyum Buhar Masası Sığ 9 X 13 " Folyo Pans Yarım Boyutlu Uzun Kap
| Alaşım: | 3003, 3004, 8011 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Renk: | Gümüş, Altın, Özelleştirilmiş |
250ml 320ml 350ml 500ml Alüminyum Folyo Hava Yolları Gıda Konteyneri Alışveriş Tablosu
| Çiğ madde: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Boyut: | 120x106mm, 160x102mm, 169x110mm, özelleştirilmiş |
| Kapasite: | 250ml, 320ml, 350ml, 500ml, özelleştirilmiş |
1060 8011 8079 Alüminyum Jumbo Rulo 0.011mm Folyo Rulo Toptan Fiyatları
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo,1060 Alüminyum Folyo Rulo Fiyatı,0.011mm alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Sıcak ve Soğuk Kullanım Gümüş Folyo Tepsisi Alüminyum folyo Gıda Konteyneri
| Ürün Adı: | Alüminyum Folyo Tavası |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| ALLOY: | 8011 3003 |
Alüminyum 5052 H32 Alüminyum Levha 7075 5083 Alüminyum Levha
| Anahtar Kelime: | Alüminyum 5052 h32,alüminyum plaka 7075,5083 alüminyum plaka |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1050 3005 5005 Alüminyum Levha 0.5mm 2mm Sac Fiyat
| anahtar kelime: | alüminyum levha 1050 , 3005 alüminyum levha , 5005 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5051 5083 6061 Alüminyum Levha Kalın 02mm 03mm 04mm 05mm 07mm 08mm
| anahtar kelime: | alüminyum levha 5051 5083 6061 , kalın 03 mm 04 mm 05 mm alüminyum levha , 08 mm alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

