Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum coil ] eşleşme 288 Ürünler.
3003 H22 Elmas Yapraklı Metal ️ Alüminyum Elmas Yapraklı Kargo Releri
| Ambalaj bilgileri: | Standart Denize Uygun Ahşap Palet Ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-20 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
1100 1050 1060 3003 3004 Alüminyum Yuvarlak Disk Daire Plaka Kaplı Alüminyum Çember Tencere Gereçleri için
| anahtar kelime: | kaplamalı Alüminyum Çember , mutfak eşyaları için alüminyum daire , alüminyum daire diski |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
50 kalibreli BBQ Alüminyum folyo kızartma tava kızartma teneke folyo tepsisi
| Adı: | Dikdörtgen Kavurma Tavası |
|---|---|
| Ağırlık: | 11,0 lb |
| Genişliği: | 14 inç |
1LB Alüminyum folyo uzunluklu öğle yemeği kutusu - çok yönlü gıda kapı için tavuk
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| ALLOY: | 3003, 3004, 8011 |
| Topla.: | 148x122 mm (5,83x4,80") |
Ev 6 Mikron Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 150m Kokusuz Ambalaj
| anahtar kelime: | 6 mikron alüminyum folyo , Alüminyum Folyo İthalatçıları , Ambalaj için Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
8.6 x 6.6 inç derin tavuk tek kullanımlık alıcı alüminyum folyo konteyner tepsisi
| Adı: | Dikdörtgen Alüminyum Folyo Kap |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Uzunluk: | 8.66 inç. |
Page not found, Please Back Home
| Kelime: | alüminyum çatı kaplama levhası , Oluklu Alüminyum Çatı Kaplama , Alüminyum Levha Çatı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum |
Alüminyum Levha 20mm Kalınlığında Alüminyum Levha 5083 H111 Alüminyum Levha 6061 T6
| Anahtar kelime: | alüminyum levha 20mm kalınlığında, alüminyum levha 5083 h111, alüminyum levha 6061 t6, |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
2mm Marine 5083 Alüminyum Levha 0.2mm Kalınlık
| Ürün adı: | Aluminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Naval 5083 5052 Toz Boyalı Alüminyum Levha H32 H34 Tekne İçin
| anahtar kelime: | alüminyum levha 5083, alüminyum alaşımı 5083, alüminyum levha deniz |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |

