Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ reflective aluminum sheet ] eşleşme 95 Ürünler.
Yüksek Kaliteli 1050/1060/1100 Alüminyum Taş Yüksek Sıcaklık Koruması 6063 Alüminyum Taş
| Ürün Adı: | Aliminyum tabak |
|---|---|
| Alaşım: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 vb. |
| Örnek: | Özgür |
1050 Tencere ve Işıklar İçin Alüminyum Çember Üreticisi
| anahtar kelime: | 1050 alüminyum çember, 1050 alüminyum çember tedarikçisi,1050 Alüminyum Çember Üreticisi |
|---|---|
| Malzeme süreci: | Sıcak Haddelenmiş (DC) / Soğuk Haddelenmiş (CC) |
| yüzey işleme: | Kaplamalı, Değirmen Bitmiş |
3003 Alaşımlı Alüminyum Yuvarlak Daire / Disk 0.4mm Diskler Daire
| anahtar kelime: | 3003 alüminyum daire, 3003 alüminyum disk,0,4 mm alüminyum daire |
|---|---|
| Malzeme süreci: | Sıcak Haddelenmiş (DC) / Soğuk Haddelenmiş (CC) |
| yüzey işleme: | Kaplamalı, Değirmen Bitmiş |
9 Mikron 10-18 Mikron 8011 8006 8021 8079 Mutfak Alüminyum Folyo Gıda / Konteyner için Jumbo Roll
| genişlik/uzunluk: | İhtiyacınıza göre |
|---|---|
| Ürün Adı: | Alüminyum Folyo Rulosu |
| Kaynağı: | Henan Çin |
H14 Tencere Alüminyum Disk 1070 Alüminyum Yansıtıcı Levha ASTM B209
| anahtar kelime: | tencere için alüminyum disk , daire plakası alüminyum , 1060 alüminyum daire disk |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
Cilalı Ayna Alüminyum Sac Levha Bobin Dekorasyon Alaşımı 1050 1060 1100
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | gereksinimlerinize göre |
| Genişlik: | 10-1500mm |
Büyük Boy Alüminyum Ayna Kaplama Sayfası Eloksallı Cilalı 3mm 900mm 800mm
| Başvuru: | Dekorasyon, İnşaat, Sanayi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-10MM |
| Genişlik: | İhtiyacınıza göre |
3. Ev içi alüminyum folyo ambalajı için kapağı olan folyo tabak
| şekli: | dikdörtgen |
|---|---|
| OEM: | Kullanılabilir |
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
3003 H18 Alüminyum bobin 0,5 mm x 1220 mm Bal çekirdeği yaprak kullanımı için
| Alaşım/Sınıf: | 3000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
| Kalınlığı: | 0.1-300mm |
0.36mm afrika alüminyum çatı kiremiti renk kaplı alüminyum rulo korozyona dayanıklı
| Alaşım/Sınıf: | 3009 5008 6005 9005 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0.27 0.29 0.30 0.36 0.45 0.46 mm |

