Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ reflective aluminum sheet ] eşleşme 95 Ürünler.
3105 H18 Taşıma rayında kullanım için ince alüminyum şerit
| Sınıf: | 3000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Genişliği: | 20-1550mm |
Fabrika Doğrudan Toptan Satış 1060 Alüminyum Rulo Özel Yüzey Alüminyum Rulolar
| anahtar kelime: | 1060 Alüminyum Rulo, 1060 Alüminyum Rulo Fabrikası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Alüminyum elmas levhası 1060 1100 3003 5052 5754 Alüminyum kontrol levhası
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
Direct Factory Sale of 1050 3003 Aluminum Roll 0.2-1.0mm Aluminum Coil Sheet for Roofing Building Material
| Alaşım: | 1000/3000/5000/6000/vb. |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Kalınlık: | 0.2mm - 8mm veya özelleştirilmiş |
Alev Geri Dayanıklı Yağa Karşılıklı Gümüş / Altın Çıkartılmış Alüminyum Folyo Seri 1000 3000 8000
| Alaşım Serisi: | 1000, 3000, 5000, 8000 |
|---|---|
| öfke: | H22, H24, H26 |
| Kalınlığı: | 0,006-0,2 mm |
0.7mm 0.5mm 1050 H14 H24 Alüminyum Isıtma için Alüminyum Kabuk
| Alaşım: | 1050 1060 1100 3003 5052 5083 6061 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0,5-200 mm |
Alüminyum Folyo Rulo 10 mikron 8011 Alüminyum Folyo Rulo Gıda Sınıfı Ev Alüminyum Folyo
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Öğe: | Tedarikçi Catering Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıt, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Fol |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
80 ila 1000 mm çapında Alüminyum Çember 0.13 ila 6.5 mm 3003 Çin'den üreticisi
| Anahtar Kelime: | 3003 alüminyum daire, 3003 alüminyum disk, 240 mm Alüminyum Daire |
|---|---|
| Malzeme süreci: | Sıcak Haddelenmiş (DC) / Soğuk Haddelenmiş (CC) |
| Yüzey işlemi: | Kaplamalı, Değirmen Bitmiş |
Alüminyum Folyo Ruloları 1235 3003 5052 8006 8011 Alüminyum Folyo Rulo Gıda Sınıfı
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Öğe: | Tedarikçi Catering Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıt, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Fol |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
3003 5754 6061 Alüminyum Baklava Desenli Levha Alüminyum Kareli Levha Alüminyum Sac
| Alaşım: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |

