Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ reflective aluminum sheet ] eşleşme 95 Ürünler.
Parlak Alüminyum Ayna Yüzeyli Levha Rulo 10mm Giydirme İçin
| Alaşım / Sınıf: | 8011, 8006, 8079, 3003, 3004, 3005, 1235, 8021, 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 5052, 5A02 |
|---|---|
| Öfke: | O ~ H112 |
| kalınlık: | 0.1-10MM |
Morrir Alüminyum Yansıtıcı Yaprak Rulolar Sonlu cilalanmış yapraklar
| Kalınlık: | 0.1-10MM |
|---|---|
| Genişlik: | 10-1500mm |
| Uzunluk: | 1m-12m veya özelleştirilmiş |
0.1mm Alüminyum ayna levhası rulo cilalı şerit bobini 3003 1060
| Kalınlığı: | 0.1-10MM |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı |
| Genişliği: | 10-1500mm |
Çin Üretimi 1100 3003 Alüminyum Bobin Yaprak Metal Rulo İyi Kaliteli
| Material: | Aluminum Material |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Thickness: | 0.3mm-8mm |
Yongsheng 1000mm Ayna Parlak Alüminyum Levha Reflektör 2021 İçin Gül Altın
| Ürün adı: | Ayna Alüminyum Levha / Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
SGS Soğuk Direnç 4.0mm Alüminyum Işık Reflektör Levha
| Ürün adı: | Ayna Alüminyum Levha / Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Çin'den Soğuk Haddelenmiş Alüminyum Çatı Rulo Sac 2600mm
| anahtar kelime: | Soğuk Haddelenmiş Alüminyum Rulolar, Çatı kaplama için Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Çin'den Soğuk Haddelenmiş Alüminyum Çatı Ruloları H24
| anahtar kelime: | Soğuk Haddelenmiş Alüminyum Rulolar, Çatı kaplama için Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Alüminyum Ayna Levha
| Ürün Adı: | Aydınlatma Yansıtıcı Oranı %86 alüminyum ayna levha, Aydınlatma Yansıtıcı Oranı %95 cilalı alüminyum |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Eyaleti, Çin |
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
1.0mm H14 3003 Ayna Alüminyum Bobin Yüksek Yansıtıcılık Ayna Bitirme Yapısı
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Temperatör: | O-H112 |

