Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ reflective aluminum sheet ] eşleşme 95 Ürünler.
1060 3003 3004 0,4/0,5 mm Renkli Alüminyum Yaprak Rulo Kaplı Al Bobine
| Alaşım: | 1100 1050 1060 2024 5052 6061 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0,2-300mm veya gerektiği gibi özelleştirilmiş |
1050 3005 5005 Alüminyum Levha 0.5mm 2mm Sac Fiyat
| anahtar kelime: | alüminyum levha 1050 , 3005 alüminyum levha , 5005 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Güneş Yansıtıcı Film 1060 5mm H112 Alüminyum Ayna Levha
| alaşım: | 1000series-8000series |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0.1 mm - 5 mm |
1070 endüstriyel saf alüminyum ayna alüminyum yüksek yansıtma uzunluğu ve genişliği özelleştirilebilir
| Alaşım: | 1070, 1085, 1000series, vb. |
|---|---|
| Temper: | O-H112, vb |
| Kalınlık: | 1.1mm-8mm |
Alüminyum Yaprak 1000 Serisi Alüminyum Yaprak Endüstriyel Saf Alüminyum
| Malzeme: | 1000 Serisi |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Kaplı Alüminyum Bobin Alüminyum Yaprak Rulo Fabrikası PE PVDF Renkli Kaplı Alüminyum Bobin ACP için
| Ürün Adı: | Renkli alüminyum bobin rulo |
|---|---|
| Alaşım: | 1000 3000 5000 6000 serisi |
| Temperatör: | O-H112, vb |
Birinci Sınıf Kalite Alüminyum Baklava Desenli 5754 Alüminyum Levha, Endüstriyel ve Dekoratif Kullanım İçin
| Alaşım: | 1000 serisi-8000 serisi |
|---|---|
| Tip: | Plaka/bobin |
| Öfke: | O-H112 |
ASTM 6063 T6 Alüminyum Yaprak Gemiler için Deniz Kaliteli Alüminyum Plakası
| Seriler: | 6000 serisi |
|---|---|
| Temperatör: | T4, T6, T651, vb. |
| Kalınlığı: | 0,15-6,0 mm |
Stuko Kabartmalı Alüminyum Levha Rulo 1000-6000 Serisi 1.0-1.5mm
| Seviye: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Tip: | Plaka/bobin |
% 90 Yüksek Yansıtıcılıklı Yansıtıcı Alüminyum Yumuşatılmış Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Yansıtıcılığı
| Model numarası: | 1050 1060 1070 1100 3003 5052 5083 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Genişliği: | 40mm-1270mm |

