Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ reflective aluminum sheet ] eşleşme 95 Ürünler.
Fabrika Fiyatı 1050 Alüminyum Levha O-H112 Alüminyum Levha Üreticisi
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Levha,1050 alüminyum levha,1050 alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
1100 3003 5052 6061 7075 Alüminyum Levha Alüminyum Sac
| Anahtar kelime: | Alüminyum tabakası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım metal |
| Öfke: | O-H112 |
Özel 1060 1050 1100 h14 h24 Alüminyum Alaşımlı Levha 2mm 3mm 12mm Trafik İşaretleri için Alüminyum Levha Rulo
| Anahtar Kelime: | Alüminyum plaka levhalar,alüminyum levha rulo,1060 alüminyum levhalar |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Sınıf: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
5052 Kabartmalı Alüminyum Levha 4x8 5754 Alüminyum Baklava Desenli Plaka 100mm 1600mm
| Anahtar kelime: | 1100 Kabartmalı Alüminyum Levha,1100 Alüminyum Elmas Levha, 4x8 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Uygulama: | İnşaat, Döşeme, Buzdolabı, mutfak Dolabı vb. |
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
0.1mm 1200mm 1060 3003 Yansıtıcı Alüminyum Ayna Levha
| alaşım: | 1000series-8000series |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0.1 mm - 5 mm |
Cilalı Alüminyum Rulo 1050 1060 3003 Ayna Alüminyum Levha Rulosu Mimari Tavan Dekorasyonu İçin
| Ürün adı: | Poliş Alüminyum ayna levhası |
|---|---|
| Alaşım: | 1000 Serisi -5000 Serisi |
| Temper: | O-H112 |
Güneş Parabolik Yansıtıcı Bobin Tablası için Polatlı Ayna Bitirme Anodizasyonlu Alüminyum Yaprak
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Şekli: | Levha, Bobin, Daire |
| Genişlik: | 10-1500mm |
Alüminyum 1060 H18 Temperatör Bina Alüminyum Yaprak 0.7mm Soğuk Dökme
| Alaşım: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0.10mm-350mm |
5052 5754 Elmas Alüminyum Levha / Baklava Desenli Levha / Kabartmalı Delikli Alüminyum Sac
| Seviye: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Tip: | Plaka/bobin |
1060/3003/5052/6061 Alüminyum Yapraklar Rulo Alüminyum Bobin Plak Alüminyum Şerit
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-6,5 mm |
| Genişlik: | 10-2000mm |

