Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ reflective aluminum sheet ] eşleşme 95 Ürünler.
3mm 4mm 1100 3003 5083 6061 Ayna cilalı yansıtıcı embossed alüminyum döşeme plağı çerezli
| Adı: | cilalı ayna |
|---|---|
| Alaşım: | 1100/1050/1060/3003/3004/3005/5005/6061, vb. |
| Temperatör: | O H12 H14 H16 H18 H19 H24 H32 T6, vb. |
Lamba ve fenerler için Alüminyum Çember 1000 Serisi Alaşım Alüminyum Disk
| Alaşım: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Thickness: | 0.13-6.5mm |
Yüksek Yansıtıcı Şeffaf Cilalı Reflektör Speküler Alüminyum Levha Ayna Kaplaması
| Ürün adı: | Yüksek yansıtıcı ayna kaplamalı alüminyum levha, şeffaf cilalı reflektör aynalı alüminyum levha, alü |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Eyaleti, Çin |
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynak, Delme, Kesme |
0.2-8mm Renkli Alüminyum Bobin Rulo Ayna Alüminyum Bobin Çukur için
| Menşe yeri: | Hennan Çin (Anakara) |
|---|---|
| Teslim süresi: | Sipariş onayından sonra 7-21 gün |
| Marka adı: | Yongsheng |
Ayna 1100 3003 Alüminyum Şerit Metal Şerit fırçalandı cilalandı
| Alaşım: | 1050 1060 3003 3004 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H24, H26, vb. |
| Kalınlığı: | 0,2-2,0 mm |
0.2mm Kalınlık 1050 H24 İnce Alüminyum Şeritler Yüksek Süneklik Plastisite
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Kanal Mektubu için Channelume Alüminyum Şerit Renkli Ayna Alüminyum Bobin Şeridi
| anahtar kelime: | Channelume Alüminyum Şerit , Renkli Ayna Alüminyum Bobin Şeridi , Kanal Mektubu için Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
19mm 50mm 1000 Serisi İnce Alüminyum Şeritler 1050
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Çap 50 - 240mm Alüminyum Çember 2 - 6mm Kalınlık 1050 1060 3003 5052 Alüminyum Disk
| İsim: | alüminyum daire |
|---|---|
| Malzeme süreci: | Sıcak Haddelenmiş (DC) / Soğuk Haddelenmiş (CC) |
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
1050 Alüminyum Alaşımlı Rulo 2mm 5mm Kalınlık Rulo Sac
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Bobin,2mm-5mm Alüminyum Bobin Fiyatı, |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |

