Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ packing aluminum foil roll ] eşleşme 203 Ürünler.
8021 8079 Pil yüzeyi ambalajı için alüminyum folyo alüminyum-plastik kompozit film 0,016 0,05mm
| Alloy: | 8021, 8079, etc |
|---|---|
| Temper: | O, etc |
| Thickness: | 0.016-0.05mm |
1000 8000 serisi gıda ambalaj alüminyum folyo 0,006 ila 0,009mm
| Alaşım: | 1235, 8011, 8079, vb. |
|---|---|
| Temper: | O, vb. |
| Kalınlık: | 0.006-0.009mm |
1235 1060 yumuşak paket pil çekirdeği özel alüminyum folyo yüksek iletkenlik
| Alloy: | 1235, 1060, 1000series, etc |
|---|---|
| Temper: | H18, etc |
| Thickness: | 0.012-0.2mm |
Alüminyum Folyo 8021 O Alaşım PTP Blister Ambalaj Alüminyum 45 50 60µm İlaç Sınıfı Özelleştirme Mevcut
| Alaşım: | 8021, 8011, 8079, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O, O-H112 |
| Kalınlığı: | 0.022-3.0mm |
Yüksek Kaliteli Gümüş Kozmetik Spray Foliya 1070 5070 O H12 Durumu Özel
| Alaşım: | 1070, 5070, 5657, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O, H12 |
| Kalınlığı: | 0,2-0,7 mm |
Alaşım 1235 8011 8079 3003 Alüminyum folyo Jumbo Roll Packaging/Laminated Foil için
| Alaşım: | 1235, 8011, 8079, vb. |
|---|---|
| Temper: | O, h18 |
| Kalınlık: | 0,006-0,2 mm |
3003 3004 3105 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 38 Mikron 300mm Alüminyum Folyo 12x1000
| Anahtar Kelime: | Alüminyum Folyo Rulo Jumbo,alüminyum folyo 38 mikron |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Gıda Ambalajı için 35 Mikron Alüminyum Folyo Rulo 1235 18 İnç Geniş Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | Ambalaj için Alüminyum Folyo Ruloları, Alüminyum Folyo 35 Mikron, 1235 Alüminyum Folyo 215 mm |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
37.5 metrekarelik Alüminyum folyo 14 Mikron Mutfak tek kullanımlık teneke folyo
| Çiğ madde: | Alüminyum Folyo 8011 |
|---|---|
| Temperatör: | Ö |
| Kalınlığı: | 0,009-0,028 mm |
110ml kare tek kullanımlık alüminyum folyo konteyneri Gümüş gıda konteyneri
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Özel sipariş: | Kabul etmek |
| fonksiyon: | Mutfak Kullanımı, Yiyecek veya Pişirme |

