Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ packing aluminum foil roll ] eşleşme 203 Ürünler.
Mutfak, fırın ve mikrodalga için alüminyum folyo ruloları
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım: | 8011 |
| Kalınlığı: | 10mik 12mik 14mik 15mik 18mik 20mik |
Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo Kağıdı 1100 1235 Alüminyum Konteyner Folyo Genişliği 1500mm
| anahtar kelime: | alüminyum folyo , Alüminyum Folyo Kağıt , alüminyum folyo jumbo rulolar |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
1050 3003 8011 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda Sınıfı 1500mm Tıbbi Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Folyo,8011 Alüminyum Folyo Rulo,3003 alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
1050 3003 8011 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda Sınıfı 500mm Medikal
| Anahtar Kelime: | 1050 Alüminyum Folyo,8011 Alüminyum Folyo Rulo,3003 alüminyum folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 ~ 0,2 mm |
8006 Alaşım H22 100mic Alüminyum Folyo Jumbo Roll Gıda Kaliteli Konteyner Folyo
| Marka: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| Ürün Adı: | Alüminyum Folyo Rulosu |
| Alaşım: | 8006 |
Blister Barrier Foils Farmasötik ambalaj için soğuk şekillendirme alüminyum folyo
| Malzeme: | Alüminyum Folyo Lamine Poli Film |
|---|---|
| Kalınlığı: | 30-200 mikron veya ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR |
| Türü: | Rulo |
Mutfak için Korozyon Direnci 11 Mikron Alüminyum Folyo Bobin
| anahtar kelime: | 7 mikron alüminyum folyo, folyo kağıt alüminyum folyo, mutfak için alüminyum folyo rulosu |
|---|---|
| alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Kaplama Alüminyum folyo 200 metrekare alüminyum kağıt Ev içi ambalaj folyo
| Malzeme: | Alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım: | 8011 3003 |
| Kalınlığı: | 0,006-0,2 mm |
3 bölme Dörtgen Alüminyum folyo tabak Düz kapağı olan tek kullanımlık gıda kabı
| Çiğ madde: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| öfke: | Ç, H14 |
| Kalınlığı: | 0,06 mm |
18mic * 15cm Pop Up Alüminyum folyo yaprakları Özel Paketleme Kutusu ile Çıkartılmış
| Alloy: | 8011 Aluminum |
|---|---|
| Thickness: | 13-20mic |
| Type: | Sheets |

