Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ packing aluminum foil roll ] eşleşme 203 Ürünler.
Sertifikalı Alüminyum folyo rulo alaşım malzemesi Gıda ambalajı yalıtım ve endüstriyel için kesme hizmeti ile
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
|---|---|
| Yield (MPa): | Aluminum Foil+Bubble+White Pe Film |
| Standards: | 70 ~ 550Mpa |
Laminasyon ve Gıda Ambalajı 0.006-0.2 mm kalınlığında alüminyum folyo rulo ve işleme servisi işleme için ideal
| Surface: | Smooth |
|---|---|
| Certificate: | SGS, ISO, RoHS, Etc. |
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
8011 Gıda Ambalajı Alüminyum Folyo Rulo 1500mm Genişlik ASTM B209
| Anahtar Kelime: | 8011 Alüminyum Folyo ,Alüminyum Folyo Fiyatı,Alüminyum Folyo Gıda Ambalajı |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 ~ 0,2 mm |
5052 Alüminyum Folyo Rulo 0.6mm 0.8mm Alüminyum Folyo Jumbo
| Anahtar Kelime: | 5052 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo, 5052 Alüminyum Folyo, 0.6mm Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (Müşteri gereksinimlerine göre) |
Alüminyum folyo rulo Alüminyum folyo kabarcık beyaz PE film kalınlığı 0.006 0.2 mm Güçlü esnek koruyucu katman
| Sample: | Free |
|---|---|
| Yield (MPa): | Aluminum Foil+Bubble+White Pe Film |
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
Çin Fabrikası 8011 5052 Alüminyum Folyo Rulo Fiyat Gıda Sınıfı Folyo Alüminyum Jumbo Rulo
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Ev 8011 Alüminyum Folyo Rulo H112 Yumuşak Jumbo Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo , alüminyum folyo ruloları , Alüminyum Folyo Jumbo Ruloları |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Gıda Kapları için Ton Başına Kağıt Alüminyum Folyo Rulo Fiyatı 35 Mikron Alüminyum Folyo
| Anahtar kelime: | 35 mikron alüminyum folyo, alüminyum folyo rulo fiyatı, Gıda Kapları için alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
8011 Alüminyum folyo rulo 25mic 35mic Shisha ve saç folyo embossed kesme
| Çiğ madde: | 8011 Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Genişliği: | 10-1300mm |
| Uzunluk: | herhangi |
Gıda Ambalajı için 0.2mm 1100 3003 Alüminyum Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 0.006 - 0.2mm Alüminyum Folyo , Rulolarda Alüminyum Folyo , çin alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |

