Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ packing aluminum foil roll ] eşleşme 203 Ürünler.
Gıda Sınıfı 8011 3003 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Fiyat Almunium Folyo Rulo Alüminyum Folyo Kağıdı
| anahtar kelime: | alüminyum folyo rulosu alüminyum folyo kağıdı, gıda sınıfı 8011 3003 alüminyum folyo jumbo rulo fiya |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
8006 8021 8079 Alüminyum Folyo Rulo 11 Mikron Alüminyum Folyo Jumbo Rulo
| Anahtar kelime: | 8021 Alüminyum Folyo,8006 Alüminyum Folyo Rulo Fiyatı,11 Mikron alüminyum folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
8011 Alaşımlı Gıda Sınıfı Jumbo Alüminyum Folyo Rulo Laminasyon
| anahtar kelime: | Alüminyum Folyo Jumbo Rulo, Alüminyum Folyo Haddehane, 8011 Alaşımlı Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Kalem: | Tedarikçi İkram Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıdı, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Ahşap Paket İkram için 6 - 20 mikron Alüminyum Bobin Folyo Rulo
| Kalınlık: | 6-20 mikron |
|---|---|
| Marka: | Henan Yongsheng |
| Malzeme: | Alüminyum |
1050 1060 8011 O Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda Sınıfı 400mm Tıbbi Alüminyum Folyo
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Customeried Gümüş Alüminyum Alaşımlı Folyo Rulo 6 mikron 8011 1100 Uzunluk
| Marka: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Uzunluk: | İhtiyacınıza göre |
0.1 ila 0.2 mm yüksek kaliteli kalınlıkta alüminyum folyo, gıda ambalajı bina güzelleştirmesi için kullanılabilir
| Alloy: | 1060, 1235, 8011, 8021, 8079, etc |
|---|---|
| Temper: | O, H14, H22, H24, etc |
| Thcikness: | 0.1-0.2mm |
Alüminyum Folyo İthalatçıları Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda için Ev Alüminyum Kağıt Folyo
| anahtar kelime: | alüminyum kap folyo film jumbo , özel alüminyum folyo , alüminyum folyo rulo fiyatı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Çin Fabrikası 8011 Alüminyum Folyo Rulo Fiyat Gıda Sınıfı Folyo
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo Rulosu, Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo, 8011 Alüminyum Foll Fiyatı |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
3004 Pil Alüminyum Folyo Rulo 45 Cm 3004 Rulo Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | pil alüminyum folyo , alüminyum folyo 3004 , rulo halinde alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |

