Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ packing aluminum foil roll ] eşleşme 203 Ürünler.
Alüminyum folyo rulo genişliği 10mm 1500mm Sigara ambalajı için özel
| ALLOY: | 1235, 8011 |
|---|---|
| Kalınlığı: | 5-9 mikron |
| öfke: | O ~ H112 |
12' X 1000ft Alüminyum folyo rulo standart ağır yüklü paketleme ızgara BBQ pişirme folyo
| Malzeme: | Alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım: | Alaşım8011/1235/8006 |
| Kalınlığı: | 10mic,12mic,15mic,18mic,20mic vb. |
Alüminyum folyo rulo 1235 3003 8011 8021 H14 Temper
| ALLOY: | 1235, 3003, 5052, 8011, 8021 vb. |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,006-0,2 mm |
| Genişliği: | 10-1500mm |
Güvenli Gıda Paketleri için 6-20 Mikron Alüminyum Folyo Rulo 8011 Alaşım
| Marka: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Alaşım Tipi: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
Alüminyum folyo rulolar, mutfak kullanımı için
| Malzeme: | Alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım: | Alaşım8011/1235/8006 |
| Kalınlığı: | 9-30mikrofon |
Fabrika doğrudan çikolata ambalajı özel gıda sınıfı altın alüminyum folyo rulo, taze ve nem geçirmez
| Alaşım: | 1000,3000, 8000 serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,006-0,2 mm |
8011 Alloy 0.02mm Fırın Gıda Konteyneri için Yüksek Hız Dayanıklı Alüminyum Folyo Rulo
| Alaşım: | 1235, 1145, 8011, 8021, 8079, vb. |
|---|---|
| Temper: | O, h18 |
| Kalınlık: | 0,006-0,2 mm |
Alüminyum Folyo Ruloları 1235 3003 5052 8006 8011 Alüminyum Folyo Rulo Gıda Sınıfı
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Öğe: | Tedarikçi Catering Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıt, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Fol |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Alüminyum Folyo Ruloları Jumbo 1235 3003 5052 8006 8011 Alüminyum Folyo Rulo Gıda Sınıfı
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Öğe: | Tedarikçi Catering Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıt, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Fol |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Ev Foliyası Alüminyum Rulo Alüminyum Foliyasında Gıda Kaliteli Ağır Hizmetli Kağıt
| Anahtar Kelime: | Alüminyum Folyo Rulo Jumbo,alüminyum folyo 38 mikron |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Temperatör: | O ~ H112 |

