Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ packing aluminum foil roll ] eşleşme 203 Ürünler.
200 Sq Ft Alüminyum folyo 0.014mm X 30cm X 61m folyo rulo sargıları
| Malzeme: | 8011 alüminyum folyo |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0.006mm (6mikron) - 0.2mm (200mikron) |
| Genişliği: | 120- 1500 mm (tolerans:± 1,0 mm) |
Gıda Ambalajı İçin Gıda Sınıfı Alüminyum Kağıt Folyo Levhalar Alüminyum Folyo Rulo Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | alüminyum folyo rulo , alüminyum kağıt folyo , Gıda Ambalajı için Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Çift sıfır alüminyum folyo 0.006 ila 0.009 mm gıda sınıfı ilaç ambalajlama yüksek bariyerli nem geçirmez fabrika doğrudan
| Alaşım: | 1235, 8011, vb. |
|---|---|
| Temper: | O, vb. |
| Thcikness: | 0.006-0.009mm |
Altın renkli kaplı alüminyum folyo için alüminyum folyo yemek kutusu, yüksek sıcaklığa dayanıklı, yırtılma dayanıklı, giyim dayanıklı 0.022 6.5mm
| Alaşım: | 1014, 8011, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, T3-T8, vb. |
| Kalınlığı: | 0.022-6.5mm |
3105 Alüminyum / Alüminyum Folyo Rulo ve Kuru Tip Transformatörler İçin Şeritler
| isim: | Alüminyum Şerit |
|---|---|
| Anavatan:: | Çin |
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
Hidrofilik folyo 8011 mavi alüminyum folyo klima için
| Ürün Adı: | Hidrofilik alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 8011 |
| Temperatör: | O-H112 |
8011 H24 10mic Kalınlıklı Alüminyum Folyo Depo Folyo Jumbo Roll Paketleme için
| Alaşım: | 8011 |
|---|---|
| Öfke: | H24 |
| Kalınlık: | 0.01mm |
8011 Ev Tipi Alüminyum Folyo Paket Çanta Folyo Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda Kullanımı
| Alaşım: | 1235, 1145, 8011, 8021, 8079, vb. |
|---|---|
| Temper: | O, h18 |
| Kalınlık: | 0.004-0.2mm |
8011 0.006mm Yüksek Kaliteli Gıda Paketleri için Çift Sıfır Alüminyum Folyo
| Alaşım: | 1235,8011,8079etc |
|---|---|
| Temperatör: | O ~ H112 |
| kalınlık: | 6 ~ 50mik |
0.012-0.1mm 3003 H13 Bal sapı folyoları için alüminyum folyo
| Alaşım: | 3003, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | H18, H19, vb. |
| Kalınlığı: | 0,012-0,1 mm |

