Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ flat aluminum plate ] eşleşme 121 Ürünler.
Yüksek Dereceli Havacılık Alaşımı 7075 Alüminyum Levha 2mm 4mm 8mm
| anahtar kelime: | 7075 Alüminyum Levha , 7075 alüminyum levha 2 mm 4 mm 8 mm , alüminyum levha 7075 t6 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Yüksek Hassasiyetli Renk Kaplı Alüminyum Bobin PE PVDF Alüminyum Alaşımlı Bobin
| anahtar kelime: | Kaplamalı Alüminyum Rulo, PE Renkli Kaplı Alüminyum Rulo, Pvdf Alüminyum Boya Kaplı Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
Ev Tipi Alüminyum Folyo 40 Mikron 12 Mikron Alüminyum Jumbo Rulo Gıda Ambalajı 8011 Alüminyum Folyo Rulo Sayfası
| Anahtar Kelime: | Ev alüminyum folyo rulosu, alüminyum folyo gıda ambalajı, alüminyum jumbo rulo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Alüminyum Rulo İmalatı Alüminyum Sac Rulo 1100 1050 1060 Can için Alaşımlı Alüminyum Rulo
| anahtar kelime: | Can için Alüminyum Rulo, Alüminyum Levha Rulo, alüminyum alaşımlı rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Beyaz Mavi Yeşil Renk Kaplı Alüminyum Rulo Pvdf Boya Kaplı Rulolar
| anahtar kelime: | Beyaz Kaplamalı Alüminyum Rulo, Mavi Alüminyum Rulo, Pvdf Alüminyum Boya Kaplı Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
8011 O 55mic 70mic Kalınlığı Esnek Kanal için Alüminyum Şerit Folyo
| Alaşım: | 8011 O |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Kalınlığı: | 0,0045-0,2 mm vb. |
0.012-0.1mm 3003 H13 Bal sapı folyoları için alüminyum folyo
| Alaşım: | 3003, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | H18, H19, vb. |
| Kalınlığı: | 0,012-0,1 mm |
1xxx 3xxx 5xxx Serisi Boyalı Alüminyum Bobin 1.0mm Kanal Mektupları için Renk Kaplı Alüminyum Bobin Rulosu
| anahtar kelime: | renkli alüminyum bobin, renkli kaplamalı alüminyum bobin, renkli alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
0.7mm Alüminyum Oluk Bobin 1050 1060 1070 1100 3003 iniş çıkışlı Alüminyum Bobin
| Anahtar Kelime: | alüminyum bobin oluğu, alüminyum bobin 3003, alüminyum levha 0.7mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
350mm Kalınlık AA1100 Alüminyum Levha Bobin Kaplı Yüzey
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

