Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ flat aluminum plate ] eşleşme 121 Ürünler.
5052 5005 5754 5083 O H32 H34 H111 H116 H321 H112 Tekne Gemisi İçin Alüminyum Levha Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha levhalar, alüminyum levha rulosu, 5052 alüminyum levhalar |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | 5000 serisi |
Yüksek Hassasiyetli Alüminyum Levha Rulo 2.0mm 3.0 Mm Alüminyum Levha 80mm X 200mm Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | Yüksek Hassasiyetli Alüminyum Levha, Alüminyum Levha 2.0mm, Alüminyum Levha 3.0 mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
1000 Serisi 4.0mm H22 1060 İnce Metal Şeritler Alüminyum Levha
| Adı: | Alüminyum Şerit |
|---|---|
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
| Alaşım: | 1000 serisi-8000 serisi |
1100 3105 5052 Alüminyum Elmas Plaka 4x8 8/1 Sac 2200mm
| anahtar kelime: | alüminyum levha 1100,3105 alüminyum levha,5052 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.1mm 350mm Alüminyum Alaşımlı Levha Plakası 1060 3003 5052 6061 8011 2200mm
| isim: | alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
SGS Soğuk Direnç 4.0mm Alüminyum Işık Reflektör Levha
| Ürün adı: | Ayna Alüminyum Levha / Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Yüksek Kaliteli 1050/1060/1100 Alüminyum Taş Yüksek Sıcaklık Koruması 6063 Alüminyum Taş
| Ürün Adı: | Aliminyum tabak |
|---|---|
| Alaşım: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 vb. |
| Örnek: | Özgür |
1060 0.55mm Kalınlığı Mutfak için Alüminyum Çember
| Alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O, H12, H14, H16, H18, H24, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,13 mm—6,5 mm |
Alüminyum yemek malzemeleri Kullanımı 1050 1060 3003 Disk Disk Alüminyum Spirt Disk Çember
| Alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O, H12, H14, H16, H18, H24, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,13 mm—6,5 mm |
Değirmen Bitmiş 3003 3105 3005 Alaşımlı Alüminyum Düz Levha 10mm 6mm 3 mm 1mm Kalınlık 4x8 Alüminyum Levha Fiyatı
| anahtar kelime: | Alüminyum Düz Levha , alüminyum levhalar 3 mm kalınlığında , alüminyum levha 1 mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | 3003 3004 3005 3105 |

