Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ flat aluminum plate ] eşleşme 121 Ürünler.
Alüminyum Levha Tedarikçisi 1050 1060 1100 2mm Alüminyum Levha 1500x3050mm Alüminyum Levha Levha Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 1050 alüminyum levha , 1100 alüminyum levha , Alüminyum Levha 1500x3050mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
5754 5 Bar 5mm Alüminyum Levha Kareli Desenli Plaka Alüminyum Kareli Plaka
| anahtar kelime: | Alüminyum Kontrollü Plaka , Alüminyum Kontrollü Desenli Plakalar , 5754 5 Bar 5mm Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Desen Boyutu: | özelleştirilmiş |
Yapı Malzemesi Plakası İçin Yüksek Kaliteli 1050 Alüminyum Sac
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Levha, 1050 alüminyum levha, Yapı Malzemesi İçin Alüminyum Sac |
|---|---|
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
| Kalınlık: | 0.2mm-350mm |
Ambalaj için Yüksek Mukavemet 6061 Alüminyum Alaşımlı Levha H32 Levha
| Anahtar kelime: | 6061 Alüminyum Levha, ambalaj için alüminyum levha, 6061 H32 alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| Öfke: | O - H112 |
Alüminyum elmas plaka 5052 Çıkıntılı alüminyum plaka 8 x 4 Alüminyum döşeme plaka
| Ürün Adı: | 5052 Elmas Plak Alüminyum 8 x 4 Alüminyum Yaprak Alüminyum Çaprak Plak |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Öfke: | O-H112 |
5052 8083 5754 6061 6063 1.5 mm 1mm 2mm 3mm Kalınlıkta Bina için Alüminyum Plak
| Alaşım: | 5000 serisi, 6000 serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O,H18,H24,H32,H34,H111,H112,T4,T6,T651,vb. |
| Kalınlığı: | 0,15-600 mm |
1100 1050 3003 3xxx Serisi 2.8mm 3mm Kalınlığında 4x8 Alüminyum Levhalar Tabela Bobini
| anahtar kelime: | alüminyum levha bobin , 4x8 alüminyum levha fiyatı , işaretler için alüminyum levhalar |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Özelleştirilmiş Alüminyum Alaşımlı Sac Levha 2200mm 1 3 5 6 8 Serisi
| Kalınlık: | 0,1-30 mm |
|---|---|
| Genişlik: | 10mm-2200mm |
| Uzunluk: | 1m-12m veya özelleştirilmiş |
5052 H32 1060 H24 Al Çıkıntılı Alüminyum 3003 H14 Alüminyum Çerezli Plak
| Sınıf: | 1100 3003 5052 5754 |
|---|---|
| Türü: | Plaka |
| Temperatör: | O-H112 |
Alüminyum yuvarlak plaka 1050 1060 1100 250mm 350Mm 780mm H14 Mutfak malzemeleri
| Alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O, H12, H14, H16, H18, H24, H32, vb. |
| Çapraz: | 90mm-1020mm (Müşteri Gereksinimleri) |

