Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ flat aluminum plate ] eşleşme 121 Ürünler.
Alüminyum Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Alüminyum Çatı Levhası
| Kelime: | alüminyum bobin alüminyum çatı kaplama levhası, rulo halinde alüminyum çatı kaplama levhası, alüminy |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Sıva Alüminyum Sac Rulo Oluk Rulo Alüminyum Rulo Kalınlığı
| Kelime: | oluk bobini alüminyum , alüminyum bobin kalınlığı , Alçı Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1xxx 3xxx 5xxx 0.3-0.7mm Kalınlık Alüminyum Trim Bobin Alüminyum Kanal Harf Bobin Rulosu
| anahtar kelime: | 1xxx 3xxx 5xxx alüminyum bobin, Alüminyum Trim Bobin, alüminyum bobin rulosu 0,7 mm kalınlık |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Kanal Mektubu için 1050 2mm 1100 3003 Renkli Kaplı Alüminyum Bobin
| anahtar kelime: | 1050 2 mm alüminyum bobin, kanal harfi için alüminyum bobin, renk kaplı alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1100 Alüminyum Bobin Endüstriyel Sınıf Saf 1mm 2mm 3mm 5mm Mill Finish
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Kalınlığı: | 0,2-8,0 mm |
Mutfak eşyaları için 3000 serisi yüksek kaliteli alüminyum daire H14
| Alloy: | 1050,1060,1070,1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 etc. |
|---|---|
| Temper: | O,H12,H14,H16,H18,H24,H32,etc |
| Diameter: | 80mm-1000mm (customer requirements) |
Alüminyum şeridi / bant 1050 3105 0,2-4 mm kalınlığında pil malzemesi için alüminyum şeridi
| Model numarası: | 1050 3105 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Genişliği: | 7-1000 mm |
Eloksal Kaplama Alüminyum Levha
| Ürün adı: | Aluminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum |
Güneş Parabolik Yansıtıcı Bobin Tablası için Polatlı Ayna Bitirme Anodizasyonlu Alüminyum Yaprak
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Şekli: | Levha, Bobin, Daire |
| Genişlik: | 10-1500mm |
1050 1060 1070 Alüminyum Sac 0.5mm 2mm Plaka Fiyatı
| Anahtar kelime: | Alüminyum plaka 1050,1100 alüminyum plaka,1100 alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

