Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ flat aluminum plate ] eşleşme 121 Ürünler.
ASTM 6063 T6 Alüminyum Yaprak Gemiler için Deniz Kaliteli Alüminyum Plakası
| Seriler: | 6000 serisi |
|---|---|
| Temperatör: | T4, T6, T651, vb. |
| Kalınlığı: | 0,15-6,0 mm |
1000 3000 serisi yüksek kaliteli alüminyum levha, ev aletleri için uygundur, özelleştirilebilir
| Alaşım: | 1000,3000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Genişliği: | 20-3000mm, vb. |
0.1mm Eloksallı Alüminyum Levha Levha 5mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm T351
| İsim: | Alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
Özel 1060 1050 1100 h14 h24 Alüminyum Alaşımlı Levha 2mm 3mm 12mm Trafik İşaretleri için Alüminyum Levha Rulo
| Anahtar Kelime: | Alüminyum plaka levhalar,alüminyum levha rulo,1060 alüminyum levhalar |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Sınıf: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
3 bölme Dörtgen Alüminyum folyo tabak Düz kapağı olan tek kullanımlık gıda kabı
| Çiğ madde: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| öfke: | Ç, H14 |
| Kalınlığı: | 0,06 mm |
6061 6063 7075 T6 Alüminyum levha / 6061 6063 7075 T6 Alüminyum levha
| anahtar kelime: | 6061 Alüminyum Levha , 6063 Alüminyum Levha , 7075 T6 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Kaplama Tavan için Alüminyum Levha 5083 7075 Alüminyum Levha Alaşımlı Finish
| Kelime: | alüminyum 5083 levha , alüminyum levha 7075 , alüminyum tavan şeritleri ve düz alüminyum şerit |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,13 mm - 350 mm |
Ambalaj için Yüksek Mukavemet 6061 Alüminyum Levha Alaşımlı Levha H32 Levha 350mm
| anahtar kelime: | Alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
1100 1060 Aluminum Sheet 0.5mm Thickness for Food Packaging/Electronic Heat Dissipation
| Anahtar kelime: | Alüminyum tabakası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım metal |
| Öfke: | O-H112 |
Eloksallı Alüminyum Levha Levhalar 5052-H38 5005 H34 5754 İşaretler İçin Alüminyum Sac
| anahtar kelime: | alüminyum levha bobin , 4x8 alüminyum levha fiyatı , işaretler için alüminyum levhalar |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

